pecio Napisano 5 Czerwca Napisano 5 Czerwca Garmin do tej pory wykorzystywał /wykorzystuje swoją "monopolistyczną " pozycję i ma odjechane w kosmos ceny swoich urządzeń . Z drugiej strony na usprawiedliwienie , nikt nie ma takiego wsparcia , obsługi gwarancyjnej i "usług dodanych" w postaci ekosystemu. W Garminie czują oddech konkurencji i presji cenowej . Wyrazem tego jest mocna przecena niektórych szpejów np. pedałów z pomiarem mocy , "luksusowych "😉zegarków . Na polu szeroko pojętych "czujników zdrowotnych " już dawno polegli . Favero mocno , bardzo mocno wyszarpał wielki kawał torcika. Zresztą teraz kupujesz grupę Srama masz systemowego Quarq"a , że nie wspomnę o innych. Rynek wszystko pomalutku weryfikuje . Cytuj
pecio Napisano 23 godziny temu Napisano 23 godziny temu (edytowane) Dla Edziów z rodzinki xx40/xx50 jest nowa 31.31. Nic nie spartolili wszystko pięknie śmiga . Poprawki to : Naprawiono awarię, gdy mapy są uszkodzone. Naprawiono wykrywanie incydentów, które nie uruchamiają się w niektórych przypadkach. Trasę powrotną 30 km przeliczył od strzała, zboczenia z kursu i przeliczenia w mniej niż dwie sekundy . Linia wyznaczona perfekcyjnie z wszystkimi moimi zwodami ( jakby dziad mnie przejrzał ). Łączność , zrzut danych błyskawiczny. Edytowane 23 godziny temu przez pecio 1 Cytuj
Rybus85 Napisano 22 godziny temu Napisano 22 godziny temu (edytowane) Jak to jest że u Ciebie tak szybko pokazuje aktualizacje? Jakieś foty u Garmina za narzekanie chyba 😂 U mnie nadal pokazuje tylko 31.30. Na kompie też . Lol. Przed wyłączeniem urządzenia jeszcze kilka razy kliknąłem żeby wyszukał i nagle się pokazała. Garmin 🤷 Edytowane 22 godziny temu przez Rybus85 Cytuj
Eathan Napisano 22 godziny temu Napisano 22 godziny temu U mnie wpadła wczoraj pod wieczór jak wróciłem z roweru i zapisałem jazdę. To efekt bycia w programie BETA. btw tutaj jeszcze nic nie napisali => https://forums.garmin.com/beta-program/edge-540-840-1040/f/announcements Cytuj
bashey_pl Napisano 21 godzin temu Napisano 21 godzin temu @Eathan i nie napiszą😉. Jest to wersja stabilna, nie beta. Cytuj
dfq Napisano 15 godzin temu Napisano 15 godzin temu (edytowane) Mi też dzisiaj nagle wpadła 31.31 ale jeszcze nie testowałem bo dopiero po jeździe. Wcale jej nie szukałem 🤣 Edytowane 15 godzin temu przez dfq Cytuj
wymiennik Napisano 13 godzin temu Napisano 13 godzin temu (edytowane) Zapytam tutaj pytania aby nie zakładać nowego tematu. Garmin Edge 2 Ekrany danych -> ClimbPro Na dole jest miejsce na dwa pola, które można edytować. I tu moje główne pytanie. Jak nazywa się pole, które będzie pokazywać pozostały dystans do końca podjazdu, a nie do końca trasy? Chcę wiedzieć ile muszę się jeszcze męczyć. 😁 I drugie pytanie. W tym samy widoku ekranu danych, u góry są dwa pola "poz. dystans" i "poz. wznios". Czy tych pól nie można zmienić? Edytowane 13 godzin temu przez wymiennik Cytuj
pecio Napisano 13 godzin temu Napisano 13 godzin temu (edytowane) W wykastrowanym Edge czyli Explore 2 ( bo o takiego chodzi ) masz takie pola danych o jakich piszą w instrukcji strona 62 https://www8.garmin.com/manuals/webhelp/GUID-E67DE53E-5B08-4903-9767-F58973BC1829/PL-PL/Edge_Explore_2_OM_PL-PL.pdf A żeby przekonać się czy pole można zmienić , naciśnij palcem ( to pole ) na ekranie i przytrzymaj . Jak się podświetli to możesz edytować zawartość. Edytowane 13 godzin temu przez pecio Cytuj
wymiennik Napisano 10 godzin temu Napisano 10 godzin temu Czyli tak jak myślałem, tylko te dolne pola można edytować. Jeśli dobrze widzę w tej instrukcji, to nie ma takiego pola które by odpowiadało odległości do końca podjazdu. Przynajmniej żadne z opisu tych pól nie pasuje. A czym różni się od siebie "dystans do następnego" od "dystans do punktu"? Cytuj
znajomy Napisano 12 minut temu Napisano 12 minut temu Takie pytanko Jest jakiś prosty sposób na sprawdzenie w connect stanu baterii licznika, coś jak z czujnikami? Pozdrawiam Cytuj
pecio Napisano 2 minuty temu Napisano 2 minuty temu @wymiennik tłumacząc prosto - "dystans do następnego " to np. pozostała droga do zakrętu, skrzyżowania , miejsca gdzie będziemy zmieniać trajektorię. "dystans do punktu" do pozostała doga do np. wyznaczonych punktów pośrednich. @znajomy nie ma takiej możliwości. Jak masz solara to możesz co najwyżej sprawdzić stan doładowania słoneczkiem . Cytuj
nctrns Napisano teraz Napisano teraz @wymiennik spróbuj z tymi polami, bo na climb pro któreś z nich może faktycznie pokazywać dystans do końca podjazdu. Musisz potestować. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.