Skocz do zawartości

[Przerzutka] XT m8100 tył


Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie brałem z Ali takich gratów ;) zawsze jakieś pierdoły ... zmieniam napęd na xt 1x12 i mi ta przerzutka wychodzi jakieś 265pln, można się naciąć na podróbę? Teoretycznie sklep wygląda ok

https://pl.aliexpress.com/item/1005005897209279.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.5.33011c24pn5E5Q&gatewayAdapt=glo2pol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy masz jakieś kupony czy coś, ale u mnie widnieje ona za 305zł z Ali, gdzie za tyle samo można ją złapać na allegro. Możesz też poszukać na OLX czasem można trafić nową w fajnej cenie. Z Linku który konkretnie podajesz wrzuca manetkę, być może to Cię zmyliło z ceną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wy klikacie ze wychodzi 65USD? U mnie 73.

Poza tym owszem niektóre graty shimano są obecnie w ali tańsze niż w PL ale porównujemy wersje OEM z pudełkową (gwarancja, akcesoria itp.). Zdarza się roznitowanie kaset czy samoistne pęknięcie pantografu w przerzutce (w xt właśnie), hamulce sikają a np. manetki xtr obecnej gen są jednorazowego użytku - w każdym z takich przypadków gwarancja jednak by się przydała ;)

Edytowane przez Dokumosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do dyskusji - to nie są podróbki. Poza tym ali jest bardzo uczulone na handlowanie podróbkami wykorzystującymi znaki towarowe rozpoznawalnych marek. Zawsze po zgloszeniu, że przyszła podróka, okraszonego zdjęciami jako dowód, otrzymywałem zwrot kasy praktycznie natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Slx, a straszycie że ma się urwać i kupiłem sobie na wszelki wypadek  Srama GX , czeka na czarny scenariusz jako zapas.

Gx 12 s  to zła propozycja? Jeśli ktoś chce w Waw kupić ( to dla tańszej przesyłki z Niemiec powyżej 200€ ) możemy się połączyć siły mam już 159E  w koszyku, czyli cena  za Gx będzie plus 1 €.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, itr napisał:

Mam Slx, a straszycie że ma się urwać i kupiłem sobie na wszelki wypadek  Srama GX , czeka na czarny scenariusz jako zapas.

Gx 12 s  to zła propozycja? Jeśli ktoś chce w Waw kupić ( to dla tańszej przesyłki z Niemiec powyżej 200€ ) możemy się połączyć siły mam już 159E  w koszyku, czyli cena  za Gx będzie plus 1 €.

czyli sram GX z przesyłką wychodzi za 240zł?

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 € plus 10€ paczka . Zamawiam  drugą paczkę jak dozbieram do 200E paczka zamiast 10 kosztuje 3€   Dlatego grzecznościowo mogę oddać to co już mam na stole, warunek że odbiór osobisty i wkład w moją następną paczkę 1€ …  odbiór tylko osobisty.

IMG_5213.jpeg

Acha , warunek taki że muszę jeszcze zdążyć kliknąć nowy egzemplarz,  oponami tak się zdarzyło że zeszły w czasie jak składałem zamowienie, i w sumie nie za mądrze zkliknąłem tylko 1 szt durano DD bo drugiej już nie było….

a przerzutkę chcę mieć jedną sztukę, a nie sprzedaję jej bo mi się zmieniła koncepcja :D 

Pamiętam jak wybierałem Slx to były opinie że NX trzeba omijać, a SLX jest spoko,  działa bardzo dobrze, sugestie że ma się złamać są smutne… działania GX nie mogę rekomendować, mam go od 24 h w domu.   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, sky87 napisał:

A może zostać manetka shimano i kaseta shimano do przerzutki gx? I jak wtedy poprawnie wyregulować odległość wózka (śruba b)

Używam napedu srama (x01, grip gx) z kasetą slx od siemano.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...