Skocz do zawartości

[Opona gravelowa] w rozmiarze 29x2.2?


chudzinki

Rekomendowane odpowiedzi

No fakt  ciężko ją wyrwać , ale można ją jeszcze trafić w przeciwieństwie do Speed Kinga.  Mam komplecik używanych  Race Kingów i Speed Kingów ale nie do sprzedania. Jakbym miał zapas pojedynczy nówek to bym sprzedał , używek nie sprzedaje.

 Tutaj ją teoretycznie mają ale sklepu nie znam, wiec zalecam ostrożność. https://www.t-bike.pl/opona-continental-raceking-race-sport-29x2-2-zwijana.html

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2023 o 09:44, chudzinki napisał:

Na przód wleci u mnie najprawdopodobniej Race King 2.2 "cili" 

No i wleciała, z Bikestacji. Waga to 591 gram. Na obręczy 21 mm ma 53 mm, czyli 2 mm mniej niż Speed King w tym samym rozmiarze.

I znowu chciałem serdecznie podziękować @pecio 👍 za chęć sprzedaży, choć tym razem do transakcji nie doszło. Pewnie jakbym był bardziej zdecydowany to by doszło 🙂.

Ogólnie stwierdzam, że w rozmiarze 2.0-2.2 jest straszna nisza jeżeli chodzi o lekkie opony, powiedzmy gravelowe. Wiem, wiem, prawdziwi rowerzyści jeżdżą na węższych 🙃.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ....kumpel ma wąskie w gravelu   "40 "  ja na swoich Speed Kingach 2,2 . Jedziemy przez "bogate" podhalańskie szutry. Kumpel się  modli o koniec  bo rzuca nim na wszystkie strony . Ja  jadę zrelaksowany prawie jak po asfalcie.  Morał jaki jest  ? 😁 Tak ,że @chudzinki słuszną linię ma nasza władza...😉(cytat z misia)

https://www.youtube.com/watch?v=qH7jNslVylU

Edytowane przez pecio
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rumcajs. napisał:

Czyli dochodzimy do wniosku, że MTB jest szybsze na szutrze :)

 


 

Może nie do końca na temat …..

Ale stałem przed dylematem zakupu gravela i rezygnacji z mtb bo najcięższym terenem dla mojego xcalibra były właśnie szutry 

ale po obejrzeniu tego filmu 

 

 

przeszła mi ochota na wydawanie miliony monet na gravela i kupiłem sztywny widelec , tym sposobem mam idealny rower dla siebie na sztywny na oponach 2.0

 

 

 

1000014034.jpeg

1000017825.jpeg

1000005186.jpeg


 

 

 

Jeżeli chodzi o opony 2.0 to continental duble fighter III , choć pewnie za ciężki dla autora tematu .

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...