Skocz do zawartości

[3400] Kross Level 6.0 vs Ghost Kato Pro 29 AL


Rekomendowane odpowiedzi

Część mam dylemat pomiędzy tymi dwoma rowerami który wybrać ? 

Patrząc na parametry level ma lepszy osprzęt np raidon ale nie podoba mi się za bardzo kolor jest jakiś rower z zbliżona konfiguracją do tego levela?

I czy warto poczekać gdzieś to zimy i wtedy kupić kiedy ceny możliwe że zmaleją i kupić coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent się nie chwali więc pewnie też nie. Czyli obydwa bym odrzucił;) jak nie planujesz zmiany amora to taperowana główka nie jest niezbędna, ale jak będziesz chciał kiedyś zmienić widelec, to wybór będzie mocno ograniczony. 

Bierz tego Canondale, rama posiada wszystkie współczesne standardy, jak się nie boisz zakupu wysyłkowego. Osprzętowo też jest wystarczająco dobry. Dawno nie widziałem tak wyposażonego roweru w takiej cenie.

Edytowane przez NerfMe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na temat Kands Fades widziałem go koło 3600 ma taperowaną główke i sztywne osie ale trochę waży 15.6kg trochę gorszy osprzęt szczególnie amortyzator lub canyon stoic 2 tylko tam myślę że by było trzeba zmienić opony bo 2.4 to trochę dużo czy nie? A po za tym kaseta 42 lub 46 więc trochę gorzej będzie pokonywał podjazdy ale jest powietrzny amor wiem nie najlepszy tak jak w innych ale zawsze coś  no i Shimano cues nowa odsłona masz jakieś doświadczenia z tym? I poza tym osie boost no i taperowaną główka

Edytowane przez Joe123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, NerfMe napisał:

Skoro zakup wysyłkowy jest ok to czemu nie ten Canondale?

Czytałem że niby ze tego sklepu inni zamawiali i dostawali w innej konfiguracji niż było napisane 

Ma być to rower do jazdy 50% las,górzyste tereny 50% droga

Edytowane przez Joe123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze rockridera Explorer 540 z Decathlonu wygląda całkiem nieźle waga osie boost taperowaną główka powietrzny amor Shimano deore za 3400 jak dla mnie git i jeszcze gwarancja będzie bo w Polsce tylko nie ma rozmiaru L ale może gdzieś lokalnie w jakimś Decathlonie by był.

Edytowane przez Joe123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...