Skocz do zawartości
  • 0

Odbiór roweru w sklepie - na co zwracać uwagę?


Gość Krzysiek

Pytanie

Gość Krzysiek

Będę odbierał mój pierwszy rower od dawien dawna, z powodu choroby miałem dość długą przerwę, praktycznie 5 lat nie jeździłem a wcześniej kupowałem używane. Teraz wybór padł na Giant Roam 1 bo jak dla mnie wystarczy i wizualnie bardzo mi się podoba. Chyba największą niepewność mam co do systemu bezdętkowego i mleczka bo zawsze człowiek miał pod ręką dętkę na wymianę a teraz takie cuda, trochę skomplikowane dolewanie i może zmienię na szerszą trochę oponę i dętkę, na oponach nie będę oszczędzał ale się zobaczy.

 

Po zakupie będę nim wracał do domu ok. 48 km. Czy po jakiejś określonej licznie km należy udać się do salonu aby serwisanci sprawdzili czy wszystko w rowerze jest ok, czy się dotarło, ułożyło, czy trzeba coś wyregulować i czy dostajemy to w ramach gwarancji czy dopłacamy za taki przegląd po przejechaniu np. pierwszych 100-200 km?


Może ktoś ma jakąś najważniejszą listę rzeczy do sprawdzenia no i czy regulacje, ustawienia wszystko mamy w cenie roweru przy zakupie gratis czy za coś dopłacamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Cytat

Czy po jakiejś określonej licznie km należy udać się do salonu aby serwisanci sprawdzili czy wszystko w rowerze jest ok, czy się dotarło, ułożyło, czy trzeba coś wyregulować i czy dostajemy to w ramach gwarancji czy dopłacamy za taki przegląd po przejechaniu np. pierwszych 100-200 km?

Odbierasz w sklepie to zapytaj w sklepie, każdy producent ma swoje zasady. Za każdy serwis płacisz.

Cytat

Może ktoś ma jakąś najważniejszą listę rzeczy do sprawdzenia no i czy regulacje, ustawienia wszystko mamy w cenie roweru przy zakupie gratis czy za coś dopłacamy?

Rower ma być gotowy do jazdy, wyregulowany. Sprawdź czy wszystkie części zgadzają się ze specyfikacją fabryczną i czy nie ma żadnych uszkodzeń mechanicznych/rys itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...