Skocz do zawartości

[sklep] wypożyczenie siodełka rowerowego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy w okolicach Katowic (+-20km) znajdę sklepy rowerowe które udostępniają do przetestowania siodełka rowerowe? Wiem że bike atelier mają na testy siodła prologo. Czy znajdę coś jeszcze, konkretnie do MTB do kwoty 500 stówek. Dzwonić po każdym w ciemno i pytać mija się z celem bo jest tego trochę. 

Edytowane przez adamsanders
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedno i drugie pod warunkiem, że kupi się u oficjalnego dystrybutora/sprzedawcy.

"Wszystkie siodełka PRO są objęte programem 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy."

https://www.pro-bikegear.com/_assets/pdf/pro-saddles-30-days-100-1-money-back-guarantee.pdf

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jest to jakoś hermetycznie/specjalistycznie opakowane to zawsze można pręty zabezpieczyć, nawet taśmą, założyć do roweru, przymierzyć się, przejechać i ewntualnie odesłać. Akurat nie robiłem tak z siodełkiem ale z ciuchami już tak, z kaskami, czy nawet ze spodniami zimowymi - zamowiłem 2 czy 3 pary, robiłem jazdy próbne z metkami i zostawiłem jedne a resztę odesłałem w ciągu tych przepisowych 10 czy 14 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego słabe? Nie mówię o jeździe próbnej 50 czy 100 km w nowych spodniach ale "wokół komina" żeby zobaczyć czy wkładka dobrze wszyta, czy nie ciągnie gdzieś albo nie obciera już na początku. Jak inaczej to sprawdzisz? Samo chodzenie po domu nic nie da. Zresztą w sklepie też przymierzasz ubrania, które teoretycznie już ktoś przed Tobą mógł przymierzać więc czym to się różni? Wiadomo, że po dłuższej jeździe może coś więcej się okazać albo, że wkładka zacznie być niewygodna ale tego nie przewidzisz. No i oczywiście jazda w gatkach a nie bez. A w kasku oczywiście nie trzeba jeździć ale jak nie masz w mieście sklepu z interesującymi Cię kaskami to jak sprawdzisz rozmiar jak jesteś np. na granicy rozmiarów? Ja mam teoretycznie 57 cm obwód głowy ale większość kasków w rozmiarze do 58 mnie ciśnie albo nie włożę zimą czapki pod spód a z drugiej strony wiele kasków w rozmiarze od 57 jest za szerokich nawet po maksymalnym skręceniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę czym innym jest przymierzenie a czym innym użytkowanie nawet przez krótki czas czy to butów czy spodenek aczkolwiek wiadomo, że granica jest bardzo płynna i sklepy wysyłkowe muszą sobie z tym radzić.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...