Skocz do zawartości

[Reklama] banery reklamowe na forumrowerowe.org - czy można je w jakikolwiek sposób ograniczyć lub zlikwidować?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Po wejściu na stronę główną forum bądź gdziekolwiek indziej część ekranu mam zafajdaną reklamowym szajsem. Czasem praktycznie całość jest zasłonięta przez reklamowe łajno. 

Baner reklamowy zasłania połowę opcji konta użytkownika. 

 

Pytania:

1. Czy to kwestia ustawień przeglądarki? Jest możliwość ograniczenia tego bądź wyłączenia?

2. Czy to robota właściciela tej strony,  przyzwala on na to bądź zarabia nawet kosztem irytacji użytkowników?

Wiem że pieniądze są ważne ale mam wrażenie że tu sprzedaż rzeczy niepotrzebnych jest wiająco wszechobecna. 

Pozdro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam i dodaję IRRRRytację do sześcianu, to zasłanianie góry już jakoś zaakceptowałem, ale teraz każde wejście na temat na forum to reklama blokująca dokładnie cały ekran.  Telefon po prostu odrzuca od forum, w przeglądarce na pc blokery to znoszą, ale w telefonie jest fatalnie…. Czy to jest do poprawienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, itr napisał:

Potwierdzam i dodaję IRRRRytację do sześcianu, to zasłanianie góry już jakoś zaakceptowałem, ale teraz każde wejście na temat na forum to reklama blokująca dokładnie cały ekran.  Telefon po prostu odrzuca od forum, w przeglądarce na pc blokery to znoszą, ale w telefonie jest fatalnie…. Czy to jest do poprawienia?

Zrobiłem myk na inną wyszukiwarkę (duckduckgo), szit zniknął. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilka razy poruszałem ten temat. Poniżej zrzut z mojego ekranu. Podczas przewijania mam chwile gdy reklamy zajmują ponad 90% ekrany.

Ustawienia przeglądarki mnie nie interesują, ta co mam mi odpowiada, a że forum rowerowe bombarduje mnie reklamami z przeróżnym szmelcem, który mnie nie interesują to nie mój problem. 

 

image.thumb.png.68dbe32dd5179a4a7ce943e3718e4a96.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, itr napisał:

Tylko kiedy na telefonie jest zasada zero kolejnych aplikacji to trochę nie działa inna przeglądarka, zanim mogłem przeczytać co odpisałeś ekran wygląda tak:

98F58C21-6562-48EE-B43E-D912972AFB61.png

U mnie działa Firefox,  duckduckgo i chrome. 

Teraz korzystam z duck, jest bez problemów I bez reklam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, że znaleźliście rozwiązanie Waszego problemu.  Bardzo fajnie, że mamy takie forum za friko.  Bardzo fajnie jest pomóc i wspomóc jego działanie przez kilka baner-klików w miesiącu.  ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie w musku wyłączyłem reklamy, nie zwracam na nie uwagi, nie przeszkadzają mi nawet gdy zajmują pół ekranu telefonu, mam to w czterech literach, żyję i nic mi nie jest, uff.

reklama.thumb.jpg.0406ba76938b4dbdbcd64a70a4fe14d3.jpg

Jeszcze jak chcę kliknąć w dzwoneczek to muszę odganiać reklamę.

Screenshot_2022-12-28-22-02-44-315_com.android.chrome.thumb.jpg.de2a45512f17ee2ee9c4d6b6d3495278.jpg

Screenshot_2022-12-28-22-02-37-628_com.android.chrome.thumb.jpg.733747a8d5daa66a5394cd324009effc.jpg

Pozdrow'er 😉

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaza ale ja mam co chwilę cały ekran

0D5B415A-2757-47AF-B55F-4C1D608838E1.png

… czy to wina Safari a nie forum ?

kiedyś reklamy były normalne, potem zaczęły zasłaniać dzwonki i meni , a teraz blokują całość ekranu  więc tak jak ożywiłem się  na Mikołaja i zaglądam to lekko idzie ciężko wytrzymać także są pewne granice nasycenia reklamy, graniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są fora gdzie administracja jasno pisze co i ile kosztuje, a użytkownicy zrzucają się na opłatę. I to bardzo dobrze funkcjonuje, wszystko działa bez tych irytujących i nikomu niepotrzebnych reklam.

No chyba, że to forum ma charakter komercyjny, to zmienia postać rzeczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...