Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

Opcje są dwie. Albo jest to początek fundamentów pod przyszłą propagandę, w której pewnie się stwierdzi, że smogu w Polsce nigdy nie było, albo jest to (możliwe, że szczere) twierdzenie pojedynczej, oderwanej od rzeczywistości jednostki... Tak czy inaczej, dinozaurów do których rzucano kamieniami jeszcze nie przebiło. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten co podlinkowałeś to pewnie Devinci więc jest szansa, że będzie kosztował poniżej miliona 🙂 W sumie ciekawie, że coraz więc firm próbuje tego high pivot, jestem ciekaw jak to jeździ. A co do Pivota to oni faktycznie mają ceny z kosmosu, pamiętam jak kupowałem swojego to jeszcze była mało znana marka a teraz wystawiają rowerki za 60 tysięcy ... (najnowszy trail 429)

Edytowane przez sznib
Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sznib @wkg znalazłem coś dla Was..wytłumaczone „po Bożemu” ;) 

..wyjątkowo  przydatna technika, ratuje pupsko ,szczególnie w trudnym terenie . Jak tylko jest okazja, to wzmacniam nawyki :D 

serdeczności ! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
18 godzin temu, Kemusi napisał:

@sznib @wkg znalazłem coś dla Was..wytłumaczone „po Bożemu” ;) 

Ja filmików dziesiątki się naoglądałem, teorię mam w małym paluszku. Ale ciągle jest ten głupi nawyk że zamiast ciągnąć kierownicę do siebie to ciągnę w górę, a wtedy nie ma szans żeby wyszło. Poćwiczę, robię jak trzeba, BH wychodzi, a kilka dni później odruchowo znowu w górę, zamiast do siebie. Ciężko się pozbyć złych nawyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..no właśnie, przeszkoda to dobry pomysł ,bo mobilizuje . Później można przez coraz wyższą i z większą prędkością a szarpanie rzeczywiście nic nie daje . Poza tym zdarza sie ,że za nisko lobuję tylne koło i  zawadzam ze skutkiem jazdy na przednim po drugiej stronie przeszkody. Z wheelie ciekawie bo miałem około 12 lat i robiłem naprawdę dobrze a później zanikło ;)  , zacząłem naukę od zera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Ja skakałem ze schodów popularnym Full Suspension za 600 zł. Teraz nawet dość małe hopki raczej omijam, mimo że rower do tego dostosowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...