Skocz do zawartości

[Napęd] Sram XX1 DUB

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Draghmar
      Miałem dziś małą kolizję, gdzie brat mi wjechał w tylną przerzutkę. Hak urwany (to akurat nie problem, choć nie mogę znaleźć w wersji czarnej :(), ale przerzutka się powyginała. Będę próbował prostować, ale nie wiem czy się uda, bo ramiona wózka mają ślad zgięcia, co w przypadku aluminium zwiastuje możliwość łatwego pęknięcia. Niestety okazuje się, że X7 nie jest już produkowana...
      Mam 9-cio rzędową kastę. Czy jest coś poza X5 (bo ta jeszcze widnieje na stronie SRAM), co by było kompatybilne z takim zestawem? Czy może jednak pozostaje albo opcja naprawy w jakiś sposób albo X5 albo wymiana całego napędu?
      Swoją drogą jak się ma obecne X5 do starego X7? Możliwe aby to X5 było na tym samym poziomie?
    • Przez gkc
      Cześć
      Posiadam rower Unibike Link pół roczny i na ostatniej jeździe zaczęło mi coś najpierw lekko strzelać a potem skrzypieć jak stara szafa podczas spokojnego pedałowania.
      Podczas jazdy na stojąco ustaje ale gdy wychylę się bardziej na przód żeby zdjąć trochę ciężaru to znowu zaczyna.
      Sprawdziłem wszystko: sztyca, siodło, hak, przerzutka, wszystko zamykacze ale nie pomagało.
      Na końcu dobrałem się do suportu i korby.
      Załączyłem tu zdjęcia bo wg mnie tak być nie powinno ale poproszę o Waszą opinie.
      Wszystko było nasmarowane, każdy gwint, każde łączenie (lewe ramie - oś, korby - mufa) wszędzie aż wypływało.
      Dodatkowo gwint miski z rama chyba był zaklejony jakimś kolorowym klejem bo aż musiałem to zeskrobywać z mufy od zewnątrz bo były "placki".
      Powierzchnia mufy jest "taka sobie", trochę polakierowana, trochę surowa a czasem uwalona tym klejem.
      Dodatkowo na lewym ramieniu, od strony ramy, po przeciwnej stronie śrub jest wyrobione wnętrze, jakby ząbki ośki się odcisnęły.
      Trochę to wygląda jakby lewe ramię było zbyt luźne i tak się wypracowało.
      I teraz już nie mam pomysłów jak to skrzypienie zlikwidować.
      Ktoś może się z tym spotkał?
      Na gwarancję z tym? 
      Dzięki za pomoc :)

• Przez OizzOn
      Hej,

Wiele lat temu dostałem Scotta z jakimiś tanimi manetkami obrotowymi SRAM i musze powiedzieć że strasznie polubiłem ten tym manetek. Chciałbym kupić nowy rower z takimi manetkami, tylko nie jakimiś najtańszymi syfiastymi Shimano za 50zł. Średniej lub dobrej jakości manetki SRAM. Problem w tym że nie widzę w ogóle takich rowerów na rynku.
      Możecie polecić jakiś gotowy w miarę sensowny męski rower do crossu/górski (nie znam się na tych podziałach dobrze) z takimi manetkami w cenie ok 5000zł. Może być trochę droższy. Jest możliwe coś takiego gotowego znaleźć czy trzeba samemu składać?
      pozdrawiam
    • Przez luki44
      Witam
      W tym roku planuję zakup roweru szosowego.
      Moje wymagania:
      - min osprzęt tiagra
      - rama i widelec karbon ( lub aluminium rama i widelec karbon )
      Mam 188cm i 105kg wagi. 
      Szukam sklepów/handlarzy, którzy mogli by mi coś zaoferować w dobrej cenie. Interesuje mnie tylko rower nowy. 
      Jeśli chodzi o kontakt to prosiłbym osoby z Warszawy i okolic bo jednak rower bym chciał dosiąść przed zakupem.

Dziękuję i proszę o oferty
    • Gość Kacper Przybylski
      Przez Gość Kacper Przybylski
      Witam czy mógłbym gdzieś zakupić taką uszczelkę do manetki sram force etap axs hrd 
  • Dodaj nową pozycję...