Skocz do zawartości

[Przerzutka tylna - Hak] Szukam wersji czarnej tego haka -> załącznik


Draghmar

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że po kolizji urwany został hak tylnej przerzutki, to muszę sprawić sobie nowy. Model będzie taki jak w załączonych obrazkach - tak przynajmniej wygląda jak przyłożę uszkodzony do monitora, bo ramę mam inną ;) Tyle, że nie mogę znaleźć czarnego albo w jakimś innym kolorze niż srebrny. Widział ktoś może? W skrajnym przypadku pomaluję, ale wątpię w trwałość takiego zwykłego malowania...chyba, że błoto zakonserwuje :D

HAK-PRZERZUTKI-KROSS-LEVEL-HEXAGON-TRANS-DP-5.jpg

HAK-PRZERZUTKI-KROSS-LEVEL-HEXAGON-TRANS-DP-5-Kod-producenta-dp5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grabek napisał:

Masakra ile rodzajów haków jest...a i tak nie znalazłem tego konkretnego XD. Tak czy siak dzięki za link!

Szkoda, że anodyzowanie Alu wymaga babrania się w kwasie...Skończy się pewnie na pomalowaniu jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2021 o 19:54, Q_u napisał:

Poważnie? Mam czerwony hak w jednym, w drugim niebieski. Fabrycznie pomalowane.

Nowy w Internetach, że nie znasz tego powiedzenia? :)

Cytat

Tylko ta cena...ponad 130pln za kawałek aluminium...

@Draghmar za fanaberie się płaci :). Za to masz czarny kolor, a chyba na tym Ci najbardziej zależało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, grabek napisał:

Może powinieneś, a może po prostu powinieneś trochę poszukać:

https://sklep.k2rowery.pl/d16-hak-ramy-wersja-cnc-do-diamondback-focus-ktm-cube-raleigh-p-622.html

 

 

Ej no szukam cały czas. Nie znam tyle sklepów rowerowych, a tak szybko nie dotarłem poprzez wyszukiwanie do tego! :P

  

17 minut temu, Fuxi napisał:

@Draghmar za fanaberie się płaci :). Za to masz czarny kolor, a chyba na tym Ci najbardziej zależało.

No wiem, że się płaci...niestety. Boli mnie jednak wykorzystywanie fanaberii. ;)

 

Edit:

Ha! W tym samym sklepie jest bardziej budżetowa wersja:
https://sklep.k2rowery.pl/sch-010-hak-ramy-trek-merida-kellys-author-univega-focus-ktm-cube-p-23461.html

Także mam co chciałem! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...