Skocz do zawartości

[Pogaduchy]Dyskusja o forum SzajBajk


Accent_Szaj

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.01.2021 o 22:06, Rumcajs. napisał:

Wybacz ale po prostu nienawidzę tego roweru i tyle. Tak jak całej marki Merida.

Tyś wróg mego wierzchowca, wróg mój po czasy....nie no żartem to było. Ale jak @Accent_Szaj rzekł, przy okazji uduszę :D

W dniu 4.01.2021 o 22:23, Rumcajs. napisał:

Dla mnie fulle od nich wyglądają jak trzepaki

może dla tego nie widziałam żadnego na żywo...to może i lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Credo napisał:

@JackFrost inni nowi nie zdążyli mieć problemu, bo dostawali bany, cytując Wasza administrację :D tak jak wspomniałem wyznaję zasadę karma wraca i co do dram to chyba raczej beczą byli admini Waszego forum jak to zostali potraktowani, tyle pracy i banów za niewinność a tu żądnego podziękowania!  to straszne :D dla mnie dość groteskowa sytuacja, każdy ma to w życiu na co sobie zasłużył. amenos :D  

A zastanowiłeś się, co Ty obecnie wnosisz do forum, poza zgrzytaniem zębami? Bo ja tu wartościowych treści nie widzę. Rozumiem naszych byłych Adminów i ich żal, ale zakończmy już ten temat, proszę...i powspominajmy co miłego. Panowie (i Panie, gdzie są Panie?!), jak się udało rok zakończyć? Gdzie byliście 2kołowcem, jakie przebiegi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo trzeba być twardym a nie mazgajem.

Od moderatora SpiderMAN dostałem raz batem bo przeciągnąłem strunę i nie mam do niego o to żalu, wręcz przeciwnie twierdzę że to był jeden z najlepszych moderatorów którzy trzymali forum za mordę aby się byle gdzie nie rozlazło.

Moderator PrzeLuka również dobrze trzymał w ryzach bandę z forum, no i gość ma wiedzę na temat rowerów większą niż niejeden z Was.

Czas zakończyć ten wątek pełen pokrzywdzonych frustratów przez los, lepiej napiszcie coś o tym co Koleżanka powyżej zaproponowała.

Teraz, kolaNka napisał:

Panowie (i Panie, gdzie są Panie?!), jak się udało rok zakończyć? Gdzie byliście 2kołowcem, jakie przebiegi? :)

A tak przy okazji w zeszłym roku zrobiłem 13750 kilometrów, zrobiłem pętle 1850 kilometrów Bielska-Biała, Kołobrzeg, Mierzeja Wiślana, Pszczyna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja idę pobiegać w tymże śniegu :033:

Kilometrów przejechałem w zeszłym roku mało, bo więcej biegałem a że nie lubię jeździć zimą to rok też zaczynam bieganiem. Wracam do formy po chorobie (tak, C19). Wydolność tlenowa niezła ale wytrzymałość w trzy tygodnie poszła się... na spacer ;) 

Jak niektórzy zdążyli zauważyć jeszcze na poprzednim forum, że wróciłem do mega przeciągającego się projektu składaka. Oficjalnie mogę się pochwalić, iż projekt finalnie otrzymał nazwę "Czarnobyl'86" :nuke: Brakujące części w drodze. Kładziemy klar i składamy. Chciałbym go ukończyć przed 35 rocznicą katastrofy i dnia 26 kwietnia oficjalnie Wam owe cudo zaprezentować.

@leejoonidas aż tak dużo to nie wiem, bo omyłek kilka popełniłem. Tak czy inaczej każdy z nas wzajemnie uzupełniał braki w wiedzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, kolaNka napisał:

przy okazji uduszę

Albo chociaż za brodę wyytarmosisz :voodoo:

41 minut temu, kolaNka napisał:

gdzie są Panie?!

No właśnie, @Elmapeto powiadomił @kolaNka,a @PrzeLuka napisałeś do Sziva?

Jeszcze była koleżanka Palhessi z taką ładną szosą z różowymi wstawkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kolaNka napisał:

A zastanowiłeś się, co Ty obecnie wnosisz do forum, poza zgrzytaniem zębami? Bo ja tu wartościowych treści nie widzę. Rozumiem naszych byłych Adminów i ich żal, ale zakończmy już ten temat, proszę..

Koleżanko, nie ja założyłem temat pogaduszek i żali o konkurencyjnym forum, ba, dołączyłem do tematu bardzo późno obiektywnie analizując sytuację i piętnując pewnego rodzaju głupotę i brak zdroworozsądkowego myślenia  ;) każdy ma prawo do swojego zdania i każdy je na tym forum przekazuje. a że czasem są to słowa krytyki, cóż takie życie  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Accent_Szaj napisał:

Albo chociaż za brodę wyytarmosisz :voodoo:

No właśnie, @Elmapeto powiadomił @kolaNka,a @PrzeLuka napisałeś do Sziva?

Jeszcze była koleżanka z taką ładną szosą z różowymi wstawkami, nie pamiętam nick(Phelsi, lub podobnie)

@Palhesi chyba

Tamto forum działa. Można wejść i napisać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, safian napisał:

klucz dynamometryczny jest świetny do odkręcania zapieczonej

O kurtyzana, nieźle pojechał później dokręcanie na 6niuta będzie równe 30... 

10 godzin temu, SpiderMAN napisał:

Dla mnie temat SB jest zamknięty, trzymam kciuki, żeby zniknął w ostępach internetu.

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Credo napisał:

każdy ma prawo do swojego zdania i każdy je na tym forum przekazuje. a że czasem są to słowa krytyki, cóż takie życie  :) 

Masz prawo do wyrażania zdania jak i do krytyki, wyraziłeś i jedno i drugie, tylko po co powtarzasz co chwilę to samo, czerpiesz z tego jakąś satysfakcję ? Cieszysz się że możesz po kimś "pojechać" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja po kimś jadę? :D Bo nie zauważyłem, oceniłem tylko postępowanie. I jakoś nie widziałem też żebym się powtarzał, to raczej niektóre osoby jak mantrę powtarzały jedno i to samo. Wywołujesz mnie do tablicy to odpowiadam, na tym polega dyskusja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2021 o 11:17, lukasamd napisał:

potem wykopanie z dnia na dzień aktywnej grupy na FB.

Panowie, a moglibyście słówko o tym wyżej? To Facebook zamknął szajbajkową grupę? Dlaczego?

I jeszcze - czym się zakończyła zbiórka na SzajBazę? Widzę w kopii Google, że zebrano ponad 350 tysięcy złotych, niezły wynik. Czy to znaczy, że baza powstanie? Niestety, zbiórka jest zamknięta/usunięta, nie widać aktualnego podsumowania na stronie. Za to w komentarzach na angielskojęzycznym SickBikerze pojawia się link do kopii oprowadzania po przyszłej Szajbazie, ale - znów - nie znając kontekstu trudno zrozumieć sens publikowania kopii filmu. Na szybko przejrzałem - nie widzę tam niczego, czego autor miałby się wstydzić?

Pytam wyłącznie z ciekawości "zawodowej", ciekawią mnie takie wydarzenia w społecznościach w Sieci. 

Dziękuję :)

Szy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Teraz, szy napisał:

I jeszcze - czym się zakończyła zbiórka na SzajBazę? Widzę w kopii Google, że zebrano ponad 350 tysięcy złotych, niezły wynik. Czy to znaczy, że baza powstanie? Niestety, zbiórka jest zamknięta/usunięta, nie widać aktualnego podsumowania na stronie.

Widziałem wpisy na wykopie i z nich wynikało, że zebrał ~8k (gdzie na reklamy wydał 5k xD) po czym zamknął zbiórkę. Pieniądze podobno zwrócił wpłacającym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, szy napisał:

czego autor miałby się wstydzić?

Nie do końca, bo niepowodzenie jednego projektu, wpłynęło na zamknięcie Forum. Podsumowując, SB powinien się wstydzić swojego szczeniackiego zachowania do osób, które poświęciły dla niego tyle swojego czasu. Uważam, że powinien za to przeprosić, a nie udawać że nic się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak było z Szajbajkiem, ale z własnego doświadczenia wiem, że życie rzadko kiedy bywa biało-czarne. Tobie będzie się wydawać, że musi przeprosić, komu innemu nie. W Waszej sytuacji zastanawia mnie i zaskakuje, że tak długo trwała dość niezdrowa sytuacja z wolontariatem w moderowaniu. Niestety, trochę sobie sami wyhodowaliście problem z którego po czasie trudno było o rozsądne dla wszystkich wyjście.

Trochę ta sytuacja przypomina sprawę United Cyclists - z jednej strony wiele osób psy wieszało na Jacku właścicielu, bo na jakimś etapie dał ciała, z drugiej - mi osobiście zawsze będzie szkoda, że z rowerowego rynku zniknął rowerowy wizjoner i zapaleniec. Niestety, wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i nie możemy oczekiwać, że w każdym z nas znajdziemy i zapaleńca, i technika, i biznesmena, i księgowego, i psychologa, itp.

A że empatii w naszym narodzie jednak zwykle jest niewiele, to szybciej kogoś powiesimy za pewną część ciała na płocie, niż wczujemy się w jego sytuację. Życie.

:)

A co z tą grupą na Fejsie? Za co Facebook ją zamknął?

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Credo napisał:

Czy ja po kimś jadę? :D Bo nie zauważyłem, oceniłem tylko postępowanie. I jakoś nie widziałem też żebym się powtarzał, to raczej niektóre osoby jak mantrę powtarzały jedno i to samo. Wywołujesz mnie do tablicy to odpowiadam, na tym polega dyskusja.

Wszedłeś tu wyłącznie po to, aby wyć, jątrzyć i przyp ...ć się. Z dyskusją nie ma to wiele wspólnego Powiedziałeś raz co miałeś do powiedzenia, powinno wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szy ja osobiście nie mam do niego pretensji o zamknięcie, bo jak słusznie zauważył @JackFrost forum jest jego własność i może z tym zrobić co zechce. Niemniej sposób w jaki postąpił, nie tylko z nami był po prostu skandaliczny. Murzyni się zbuntowali to ich pogonił i zaorał plantacje bawełny.

Przebiegłem 14,5 km w 1,5 h... nieźle jak na "ozdrowieńca" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, szy napisał:

Niestety, wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i nie możemy oczekiwać, że w każdym z nas znajdziemy i zapaleńca, i technika, i biznesmena, i księgowego, i psychologa, itp.

"Chytry dwa razy traci" Ja ktoś napisał. Facet stara się za wiele srok za ogon złapać. Czasem jak firma się rozrasta, to trzeba umieć ją poprowadzić z głową

Ja nie byłem Moderatorem, tylko zwykłym szaraczkiem, jak tu. Jednak nie jestem w stanie zrozumieć, że jak ktoś Ci pomaga i poświęca swój czas, to nawet nie jesteś w stanie mu podziękować. Właśnie tym dla mnie jest empatia. Wiadomo jaki teraz mamy czas i że mogło się coś przytrafić, ale czasem przepraszając, pokazujesz że jesteś tylko człowiekiem i również się mylisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Argi napisał:

Wszedłeś tu wyłącznie po to, aby wyć, jątrzyć i przyp ...ć się. Z dyskusją nie ma to wiele wspólnego Powiedziałeś raz co miałeś do powiedzenia, powinno wystarczyć.

Masz rację, twój poziom tekstu z dyskusją nie ma wiele wspólnego :D;)wszedlem tu po to żeby wyrazić swoją opinię i porównać tamto forum z tym forum na którym teraz jestem zgodnie z tematem założonym przez kolegę wcześniej. skoro nie odróżniasz zwykłej krytyki od tego co pisałeś no to już twój problem. Poza tym to że się powtarza na każdej stronie ten sam temat o obrabianiu tyłka jakiegoś szajbajka jakoś ci nie przeszkadza. Nie znam czlowieka ale nieobecni nie mają racji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, PrzeLuka napisał:

Przebiegłem 14,5 km w 1,5 h... nieźle jak na "ozdrowieńca" ;)

No Panie, Szacun :D 

59 minut temu, Sziva napisał:

Dzień dobry wszystkim :) 

Jak dobrze Cię widzieć B)

I kolejny ze starej gwardii i bardzo wartościowy kolega przeszedł do nas :P , a mianowicie @vdcmike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...