Skocz do zawartości

[Korba] Korba Hollowtech 2 104 BCD, Ekfan 34t NW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Do sprzedania jest NOWA korba w systemie HT2 wraz z suportem, kominami, śruba kontrującą i kluczykiem. BCD 104

Długość ramion to 170mm, kolor czarny

Całość dopełnia NOWA zebatka ekfan narrowwide 34T. BCD 104

Kolor czarny

Wysyłka tego samego dnia

Cena 200zl +kw paczkomat inpost/poczta polska.

Proszę o wiadomości prywatne

IMG_20200908_141628.jpg

IMG_20200908_142633.jpg

Edytowane przez Mizuro
Odnośnik do odpowiedzi
  • Podobna zawartość

• Przez Mastodont
      Hej.
      Jaka najmniejsza tarcza podejdzie do tej korby pod napęd 1*11 ?
      Obecna tarcza 32T jest trochę dla mnie za duża.
      Czy 
    • Przez kubsoon
      Cześć, czy lewa korba z FC-TY501 od Shimano będzie pasować do FC-TY301? Długość korby to 175 mm. Rower to stockowy kross hexagon 5, uszkodziłem gwint w lewej korbie przy wkręcaniu pedała więc jeśli ktoś zna inne zamienniki to chętnie posłucham!
    • Przez Robman
      Cześć,

noszę się z zamiarem wymiany korby (3x9). Niektórzy powiedzą że zabytek, i trochę racji w tym będzie. Ale powiedzmy, że jest potrzeba. Raczej trudno dostać coś nowego i powiedzmy mocno przyzwoitego, raczej trzeba celować w doprawdy zapomniane leżaki magazynowe albo jakieś perełki z aukcji/ogłoszeń. Krótko mówiąc, trudno skroić coś idealnie pod swoje potrzeby.

Pytanie jest następujące: czy jeśli obecnie użytkuję korbę w rozmiarze 170 cm i jest dobrze pod względem komfortu (tj. na dystansach 50-100 km brak jakiegokolwiek dyskomfortu), czy zmiana na 175 cm z dużym prawdopodobieństwem może spowodować pojawienie się jakichś niedogodności?

Wzrost 175 cm (hehe, tylko nie pomylcie z rozmiarem korby 😄), długość nogi to ~800 mm. Wg. poradnika (LINK) takie powinny być gites wartości:

Długość nogi - Zalecana długość korb
      < 735 mm - 165 mm
      736-810 mm - 170 mm
      811-865 mm - 172,5 mm
      > 866 mm - 175 mm

Macie jakieś doświadczenia w tej materii, jak myślicie uda się to skompensować ewentualnie jakąś drobną korektą wysokości siodełka, czy najprawdopodobniej będzie słabo (mowa oczywiście o tych już trochę dłuższych dystansach jak na 26” rumaka, wspomnianych powyżej) ?

dzięki.
    • Przez xXkuba22XX
      Czy ktoś wie co to za korba Specialized? Jak się dokładnie nazywa i czy można ją jeszcze gdzieś kupić?

• Przez Asica10
      Witam, Posiadam rower Bitwin Rockrider ST520 z przebiegiem ok 1k km . Podczas przygotowtwania roweru do sezonu zaniepokoil mnie stan 2 blatu w korbie ( w innym temacie dostałem info, że jest mocno zużyty mimo malego przebiegu). Zastanawiam sie nad wymiana korby (kaseta wydaje się ok - prośba o sprawdzenie) i tu pojawia się pytanie co budżetowego (celuje w przedział cenowy 100-150zl im taniej tym lepiej:) ) mógłbym zakupić ( jestem zielony w tym temacie). Obecna korba to 44/32/22 Bitwin 175mm (korba jest na kwadrat - wymienic i tak musze suport oryginalny ma uszkodzony gwint wiec moze być też inne polączenie). 
      Czy wogóle jest sens wymiamy? czy dojezdzic napęd i w przyszlosci wymienic calość? - poki co lańcuch nie przeskauje ( stan lańcucha zweryfikuje końcem tygodnia czekam na przymiar).
      Jezeli  była by potrzeba podaje reszte napędu:
      -Korba: bitwin 175 mm korba 42/32/22 ,
      -Przerzutka przednia: Shimano Altus fd-m310,
      -Kaseta sram 8 rzedowa 32-11,
      -Przerzutka tylnia: Sram x3
      -Manetki przerzutek: Sram( brak innych oznaczeń)

Ponizej zdjecia korby i kasety
      Z góry dziękuje Wam za pomoc.

• Dodaj nową pozycję...