Skocz do zawartości

[Korba] Korba Hollowtech 2 104 BCD, Ekfan 34t NW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Do sprzedania jest NOWA korba w systemie HT2 wraz z suportem, kominami, śruba kontrującą i kluczykiem. BCD 104

Długość ramion to 170mm, kolor czarny

Całość dopełnia NOWA zebatka ekfan narrowwide 34T. BCD 104

Kolor czarny

Wysyłka tego samego dnia

Cena 200zl +kw paczkomat inpost/poczta polska.

Proszę o wiadomości prywatne

IMG_20200908_141628.jpg

IMG_20200908_142633.jpg

Edytowane przez Mizuro
Odnośnik do odpowiedzi
  • Podobna zawartość

• Przez xXkuba22XX
      Czy ktoś wie co to za korba Specialized? Jak się dokładnie nazywa i czy można ją jeszcze gdzieś kupić?

• Przez Asica10
      Witam, Posiadam rower Bitwin Rockrider ST520 z przebiegiem ok 1k km . Podczas przygotowtwania roweru do sezonu zaniepokoil mnie stan 2 blatu w korbie ( w innym temacie dostałem info, że jest mocno zużyty mimo malego przebiegu). Zastanawiam sie nad wymiana korby (kaseta wydaje się ok - prośba o sprawdzenie) i tu pojawia się pytanie co budżetowego (celuje w przedział cenowy 100-150zl im taniej tym lepiej:) ) mógłbym zakupić ( jestem zielony w tym temacie). Obecna korba to 44/32/22 Bitwin 175mm (korba jest na kwadrat - wymienic i tak musze suport oryginalny ma uszkodzony gwint wiec moze być też inne polączenie). 
      Czy wogóle jest sens wymiamy? czy dojezdzic napęd i w przyszlosci wymienic calość? - poki co lańcuch nie przeskauje ( stan lańcucha zweryfikuje końcem tygodnia czekam na przymiar).
      Jezeli  była by potrzeba podaje reszte napędu:
      -Korba: bitwin 175 mm korba 42/32/22 ,
      -Przerzutka przednia: Shimano Altus fd-m310,
      -Kaseta sram 8 rzedowa 32-11,
      -Przerzutka tylnia: Sram x3
      -Manetki przerzutek: Sram( brak innych oznaczeń)

Ponizej zdjecia korby i kasety
      Z góry dziękuje Wam za pomoc.

• Przez Konradpl36
      Witam,
      Próbuję odnowić swój rower. W związku z tym chcę zdjąć korbę, niestety klucz do zdejmowania korby na kwadrat tutaj nie pasuje. Zdjęcia korby zamieszczam w załączniku. Jakieś podpowiedzi jak zdjąć taką korbę?
      Pozdrawiam

• Przez kalmara1
      Witam
      Stoję przed, dla mnie, trudnym zadaniem. Mam mętlik w głowie od informacji. Chciałbym wymienić uśmiercony napęd czyli kasetę i korbę z taką samą ilością zębów. Kasetę muszę wymienić całą ale czy da się w korbie wymienić tylko koła zębate? Jeśli muszę kupić całą nową korbę to jaką? jaką kasetę? Łańcuch mam nowy, nie używany. Celowałbym jakościowo w trochę lepsze części, niestety nie wiem jak to wszystko ze sobą pogodzić. Nie musi być Shimano, mogą być zamienniki. Czy jest ktoś chętny udzielić mi pomocy?
      Kaseta zużyła się mocniej od korby.
      Kross Evado 4.0 2014  R14KE28190025HJ
      liczba biegów: 27 Przerzutka przód: Shimano Alivio M431 Przerzutka tył: Shimano Deore M591             Manetki: Shimano Alivio M430, 9 biegów Korby: Shimano Acera M391 48/36/26T     Łańcuch: Shimano HG53 Kaseta / Wolnobieg : Shimano HG50-9 11-32T                    
    • Przez vincek
      Zwracam się do Was z prośbą o poradę. Szukam korby do Marina Muirwoods pod napęd 1x11 - chciałbym zastąpić fabryczną korbę na kwadrat. Na początku celowalem w M5100-1 jednak ta ma linie łańcucha 52mm. Czy to nie będzie za dużo? Pewnie można kombinować z podkładkami lub offsetem blatu. Jednak tutaj chciałby zastosować chiński blat NW, a tu z offsetem może być problem. No i ta dostępność... W sensownej cenie. 
      Czy możecie polecić jakąś korbę, która będzie pasować do Muirwoodsa u będzie na 1x? Dobrze jakby to była korba dedykowana pod 1x. Jeśli jednak z tym będzie problem, to może być też korba 3x z wymiennymi blatami.
      Jeśli chodzi o cenę, to im taniej tym lepiej. W grę też wchodzą używki.
      Będę wdzięczny za pomoc. 
  • Dodaj nową pozycję...