Skocz do zawartości

[rower] Rose Pro DX Cross Gravel Mavic Avid Fizik 105 11s 5800 carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia: https://www.olx.pl/oferta/rose-pro-dx-cross-gravel-mavic-avid-fizik-105-11s-5800-carbon-CID767-IDD6pAb.html

Na sprzedaż rower typu gravel Rose Pro DX Cross. Rozmiar 56. Stan bardzo dobry, po przeglądzie - klocki hamulcowe mają jakieś 200km, nowa owijka, opony 95% bieżnika. Jedyny mankament wizualny to niewielkie wgniecenie (widoczne pod światło) na górnej rurze powstałe przy transporcie.

Rama rozmiar 56 alu 7005/T6
Widelec tapered carbon oś 15mm
Napęd Shimano 105 5800 11s
Koła Mavic Crossride
Opony Continental Double Fighter
Hamulce Avid BB7
Siodło Fizik
Sztyca Rose Carbon
Kierownica Ritchey
Mostek Syntace chyba 80mm
Pedały Dartmoor Candy

Gratis dokładam drugi mostek FSA SL-K Carbon 120mm, uchwyt na telefon GUB G-85 i koszyk na bidon.

Preferuję odbiór osobisty w Warszawie.

W odpowiedzi na liczne pytania: mam 178cm wzrostu i konfiguracja widoczna na zdjęciu jest dla mnie dobra. Myślę, że jest to rower dla osób o wzroście od 175 do 185 cm.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

• Przez Malizna
      Hej, 
       Jestem rowerowym laikiem i chciałbym was prosić o poradę. Poszukuję roweru na dojazdy do pracy (10km w jedną stronę), oraz weekendowe dłuższe wypady. Zdaję sobie sprawę, że w tym budżecie ciężko coś ciekawego znaleźć, więc jestem skłonny kupić rower używany. Z tego co na forum wyczytałem, to do moich wymagań pasuję Marin Fairfax 1, lecz nie wiem czy to jest w tej cenie super wybór? Mam 168 cm wzrostu, dzięki za pomoc
    • Przez vincek
      Chciałem zainstalować nowy napęd w Marinie Muirwoods. Jednak po instalacji mam problem z regulacją przerzutki Shimano M5100 Marinie Muirwoods.
      Zainstalowałem wszystko zgodnie z manuałem i instrukcjami na yt, ale nie mogę poprawnie wyregulować wszystkich przełożeń. Jak zrobię, że działa w jedną stronę od od 1-11, to do 11-1 nie da rady wrzucić z 11 na 10. Jak ustawię, że działa z 11 na 10, to problem pojawia się na przełożeniach 8-1. Próbowałem różnych ustawień wózka do ostatniego orzozenia i dalej nic.
      Byłem w serwisie próbowali to wyregulować i skończyło się na tym co u mnie.
      To zainstalowałem:
      - manetka m8000
      - przerzutka m5100
      - kaseta m7000 11-42
      - łańcuch KMC 118 ogniw + spinka
      - linki i pancerze z zestawu od manetki
      Dodam, że mam zainstalowaną chińską korbę ze zintegrowną osią i zębatką 38T. W poprzednim napędzie oryginalnym Muirwoodsa  (Alivio M4000 i kaseta 9rz) nie sprawiała problemów.
      Już nie wiem co z tym robić. Jechać do innego serwisu? Próbować sam?
      Dlatego piszę z prośbą o pomoc do Was
      Wrzucam też zdjęcia zainstalowanej przerzutki. 

• Przez Cichy300
      Czesc
      Szukam nowych kół do swojej szosy.  Budżet około 1000zl
      Pytanie czy lepiej brać systemowe koła mavica czy zamówić coś składanego. 
      Do jak na razie mam upatrzone
      1. Mavic Aksium 
      2. Mavic Cosmic
      3. Koła od lemonbike piasty DT370 obręcz DT R460 i szprychy Sapim D-Light

Ważę 80kg. Obecnie mam Vision Team 30. Nie chciałbym zmienić na coś gorszego. 
    • Przez przemasik
      Buty są jak nowe. Raz użyte, jednak wybrałem platformy. Buty są naprawdę genialne, ale nie każdy może jeździć na SPD - kolana.
      Są jeszcze na gwarancji - zakupione w maju 2020 roku. Dowód zakupu oraz cały oryginalny zestaw producenta. Polecam!
      Cena: 230 zł + koszty wysyłki.
      Link do OLX: https://www.olx.pl/d/oferta/buty-shimano-sh-mt301-mt3-roz-47-jak-nowe-gwarancja-CID767-IDKfs7P.html

Buty rowerowe Shimano SH-MT301 (MT3) to uniwersalny model, który doskonale sprawdza się w szerokim spektrum aktywności związanych z jazdą na rowerze. Ich konstrukcja umożliwia wygodne pokonywanie tras w terenie, jak i kręcenie kilometrów na szosie.

Model MT3 posiada cholewkę wykonaną ze skóry syntetycznej, co skutecznie obniża masę modelu oraz podnosi trwałość. Dzięki perforacji wierzchniego materiału stopy mają zapewnioną wentylację w czasie jazdy. Klasyczne sznurowanie zapewnia wydajność pedałowania i wygodę podczas chodzenia.

Solidna podeszwa o indeksie sztywności wynoszącym 4 na 12-stopniowej skali gwarantuje wygodę poruszania się poza rowerem oraz efektywne pedałowanie – dodatkowe wzmocnienie włóknem szklanym w śródstopiu jeszcze bardziej pooprawia ten współczynnik. Buty umożliwiają wpięcie się w pedały SPD oraz zapewniają przyczepność dzięki antypoślizgowej gumie i mocnemu bieżnikowi. Dodatkowym atutem jest obecność miękkiej wkładki z pianki EVA, która amortyzuje wstrząsy oraz dopasowuje się do kształtu stopy, co podnosi całościową wygodę noszenia obuwia.

Technologie
      - SPD: System mocujący pozwalający wpiąć buty w pedały. Dzięki temu znacznie zwiększa się efektywność pedałowania, a siła nóg jest lepiej przenoszona na napęd.
      - E-Bike Rated: Konstrukcja butów wykonanych przy użyciu tej technologii jest dobrze wyważona i świetnie sprawdzi się przy jeździe na rowerach elektrycznych. Zapewnia komfort i świetną przyczepność.

• Przez graffit
      Witam, chce nabyć rower crossowy za ok 2500zl i najbardziej przypadł mi do gustu WHEELER CROSS 6.3. 
      Problem w tym, że mam 186cm wzrostu i wg rozmiarowki wheelera trafiam prawie idealnie w środek (rama 20" do 185cm, rama 22" od 185cm, szkoda że nie ma 21" pomiędzy ;) 
      Udało się przymierzyć obydwa, no ale na obydwu się dobrze siedzi. Zresztą przymiarka to jedno, a jak będzie pod dłuższej jeździe, tego nie sprawdzę. 
      Może ma ktoś crossa tej marki, np jakiś bliźniaczy model, podobny wzrost do mogego i może podpowiedzieć co wybrał? 

• Dodaj nową pozycję...