Skocz do zawartości
michalo

[rower] Rose Pro DX Cross Gravel Mavic Avid Fizik 105 11s 5800 carbon

Rekomendowane odpowiedzi

michalo

Zdjęcia: https://www.olx.pl/oferta/rose-pro-dx-cross-gravel-mavic-avid-fizik-105-11s-5800-carbon-CID767-IDD6pAb.html

Na sprzedaż rower typu gravel Rose Pro DX Cross. Rozmiar 56. Stan bardzo dobry, po przeglądzie - klocki hamulcowe mają jakieś 200km, nowa owijka, opony 95% bieżnika. Jedyny mankament wizualny to niewielkie wgniecenie (widoczne pod światło) na górnej rurze powstałe przy transporcie.

Rama rozmiar 56 alu 7005/T6
Widelec tapered carbon oś 15mm
Napęd Shimano 105 5800 11s
Koła Mavic Crossride
Opony Continental Double Fighter
Hamulce Avid BB7
Siodło Fizik
Sztyca Rose Carbon
Kierownica Ritchey
Mostek Syntace chyba 80mm
Pedały Dartmoor Candy

Gratis dokładam drugi mostek FSA SL-K Carbon 120mm, uchwyt na telefon GUB G-85 i koszyk na bidon.

Preferuję odbiór osobisty w Warszawie.

W odpowiedzi na liczne pytania: mam 178cm wzrostu i konfiguracja widoczna na zdjęciu jest dla mnie dobra. Myślę, że jest to rower dla osób o wzroście od 175 do 185 cm.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
michalo

cena w dół: 2999 pln

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
michalo

up

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sznib

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Domar86
      Przez Domar86
      Witam, 
      Moglibyście pomoc mi w wyborze mojego pierwszego crossa. 
      Mój budżet wynosi do 2500zl. Najistotniejsza kwestia to wielkości roweru, bo mam 198cm.
      Mysle nad firma radon lub cube, mają dobre opinie. 
      W tematyce osprzętu jestem blady, stąd moja prośba o pomoc

• Nutshell
      Przez Nutshell
      Hej, 
      Mam rower Spartacus Cross 3.0 - (https://allegro.pl/oferta/rower-spartacus-cross-3-0-amor-shimano-24speed-alu-7243310020)  - model kupiony w 2016 albo 2017 roku. Po przejechaniu kilku tysięcy kilometrów, tylne koło jest już bardzo słabe, szprychy zaczynają strzelać, robią się luzy na piaście i chciałem kupić nowe koło. 
      Ogólnie raczej jeżdżę rowerem z 1000 km rocznie (80% asfalt, 20% jakieś polne drogi, szutry itp), więc nie jest to dużo dla tego nie potrzebuję nie wiadomo jakiego koła.
      Myślałem o czymś takim:
      https://allegro.pl/oferta/wzmocnione-kolo-28-stars-shimano-kaseta-8-9-10-bk-7553146991
      https://allegro.pl/oferta/kolo-tyl-28-wzmacniane-shimano-t3000-8-10s-cz-8911258254

Które z powyższych będzie najlepsze ? I czy ogólnie podejdzie do mojego roweru (czy coś jeszcze muszę dokupić ). Chyba, że w podobnej cenie znajdę coś lepszego (mój budżet to tak 120-130 zł)

Pozdrawiam,
      JP
    • Wolwgang
      Przez Wolwgang
      Planuję kupić 2 komplet opon do Tribana rc 500. Do tej pory jeździłem na sklepowych które są zwykłymi szosówkami. Chciałem jednak mieć możliwość zjechania z ulicy/ścieżki rowerowej od czasu do czasu do jakiegoś lasu / na drogę polną / inne tego typu przełaje. Nie wyznaję się jednak na temacie opon całkowicie, chciałem więc prosić o konkretne sugestie opon które wpasują się w wyżej wymienione oczekiwania
    • Mily1988
      Przez Mily1988
      Witam,
      wiem że temat głośnej piasty był już poruszany jednak piszę ponieważ chodzi mi o mój konkretny przypadek. 
      Na chwilę obecną posiadam piastę AXIS SPORT DISC i chce ją wymienić na coś co rozpędzi piesze towarzystwo ze ścieżki rowerowej.
      Parametry piasty które muszą się zgadzać to:
      Ilość otworów: 28
      Mocowanie: 12x142mm (taką mam obecną i tu też prośba o poradę czy nowa musi mieć takie same parametry)
      Mocowanie tarczy: 6śr (center lock też wchodzi w gre - adapter powinien załatwić sprawę)
      Kaseta shimano 105 11rz
      Wielka prośba o poradę która z piast będzie kompatybilna z tymi parametrami. Mowa o sprzęcie do max 1000zł.
      Czy DT SWISS 240s ROAD byłaby kompatybilna?
    • cinol123
      Przez cinol123
      Ciekawe Papucie, buty SPD o wyglądzie szosowym, tj z dyskretna podeszwa pod SPD, smukły, ładny, lekki z wyglądu ...Mavic podaje iż są to buty tzw allround - >Perfect for touring or other adventures where you may spend time off the bike, this shoe combines the comfort, fit and efficiency .
      Wydają się być tym, czego oczekują od dawna ludzie jeżdżący na szoskach z pedalunkiem MTBtycznym.... czy warte są tych 140euro czy ponad  500pln  ? 
      Kluczowe dane ze strony producenta: 
      Rubber outsole for dirt riding adventures and coffee stops. Anti-slip tread for walking on slick concrete or pavement.
      Compatible with all SPD pedals.
      Energy Carbon Comp outsole.
      BOA® Fit System on top of the foot makes it easy to dial in the fit with 1mm increments.
      Ortholite insole offers maximum comfort on the soles of your fee
      Composite sole made from a combination of fiberglass and carbon for added rigidity.
      Low profile for optimal foot positioning.

Już niedługo kilka słów o tych butach postaram sie napisać.... przede wszystkim o nurtującej mnie przewiewności :> 
      Edyta: Zapomniałem o odnośniku do strony producenta  -> https://shop.mavic.com/en-int/cosmic-boa-spd-g2013.html#1028=3294
      Oczekiwania sa spore, wszsystkie rzeczy ktore mialem do tej pory od MAvica były wysokiego sortu ... zobaczymy :>