Skocz do zawartości

[zlot] Stallovy - reaktywacja A.D. 2020?


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli pasuje spędzenie tygodnia dzieciożonowego tam na miejscu to jest pewnie do pogodzenia, ale branie dzieci i niestalowego partnera TYLKO na weekend z bandą ogrów jest bez sensu. To przecież jest tak że to my zamieniamy się w dzieci na chwilę. Bynajmniej żebym pamiętał jakieś ekscesy, ale raczej zmęczenie po jedzeniu i dyskusjach i szybki sen :)

I ważne jest posiadanie tych minimum 24h wolności na miejscu. Także w tym rodzinny wyjazd nie musi przeszkadzać, ale trzeba jakoś to odseparować. Moi kumple co rok spędzają tam tydzień z dziećmi i jest jeden wielki wakacyjny rwetes, ale razem i wszyscy się znają i dzieci latają jak u Karola Maya... tylko to nie jest plan  na zlot.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem raz autobus dzieci na SSUKę która notabene wygrana została przez imigranta (brawo @kovaldesign) i przyznam że się nie najeździłem.  Wiele zależy jednak od ilości oraz przede wszystkim wieku "ludzi mniejszych" - ja wtedy miałem rocznicę, trzylatkę, pięcio i siedmiolatka i najwięcej czasu spędzałem na przeszukiwaniu plaży w poszukiwaniu skamielin i śladów dinozaurów.  Faktem jest, że momentami rosłe towarszystwo może nie panować nad słownikiem, szczególnie podczas odżywkowych debat o wyższości np.: spama nad sh!tmano i kilka gołąbków może dotrzeć do uszu nieletnich narażonych również na pokazy ekwilibrystyki w wykonaniu podchmielonych klaunów.  

Koniec końców to niech rodzice podejmą decyzję.  Jestem pewien, że zjawi się obóz który "nie będzie ograniczany" i ten będzie sie bawić pełno gebo  :002:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK. Wszak stal została w rodzinie (już nie tak paskudna), przebywa 300m od domu. A może Rondo by użyczyło gravela ;) 

Borne czemu nie, dla mnie bliżej  - 200km (dało by radę z Gdyni na kołach się dotoczyć w dzień).

Dzieciaki, połówki i niestallove rowery NIET. To ja wezmę swoje karbony i huk :D

Można się spotkać po prostu, trasę ułożyć na Komoot, spić kilka piwek, wykupić śniadania i oboado-kolację. 

Wg mnie konkursy nie konieczne. Dawać datę! Lepiej przełom września i października niż lato - goręcej, tłoczniej, szczególnie, że są tam jeziorka i zawsze drożej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nic nie mam,  aluminiową po prostu łatwiej kupić nawet na trasie (jak to zrobiliśmy ostatnim razem , bo z domu zapomniałem wziąć ).

Poza tym rama alu przeważnie jest cięższa więc lepiej lata - jeśli ktoś podważa tą tezę, proszę przywieźć jakiś dezel-karbą, przeprowadzimy doświadczenie naukowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBD to spęd frejmbilderów - śmietanka od palnika się zebrała i pobudowała paskudne maszyny wzorowane na klunkerach aby udowodnić że nie trzeba tysięcy na rower aby się super bawić.  Generalnie idea podobna do naszych zlotów z tym, że jak my spawamy to raczej się tym nie chwalimy i zasypiamy z ciężką głową :sick:

Cholera wie, może uda się załatwić palnik i zorganizować konkurencję na najzgrabniejszy lut lub najszybciej położony spaw..?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już to pisałem czy tylko pomyślałem ale pomysł żeby np w środku wakacji promieniście grupkami dojechać bajkopapiersko do miejsca spotkania taka propozycja  albo np na sam poszkolny koniec czerwca. A familjarni mogą np żonę i gromadkę już w środę wywieźć pobyć z nimi, a sobotę mieć reserwante na nasze spotkanie .... kąpiele w jeziorach ojej ;) 

Edytowane przez itr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike skoro robisz ankietę co do terminu, to rozumiem, że podejmujesz się tematu organizacji?

Noclegi na te terminy masz już zaklepane? Wszelkie klepanie terminów w tym momencie to wróżenie z fusów. Gdybyś chciał teraz termin zaklepać noclegów, to musiałbyś teraz położyć już na to kasę. Niestety nikt nie będzie trzymał pokoi na za pół roku albo więcej, jeśli nie są już dziś opłacone. Jak będzie na 100% gotowa lista startowa i ludzie gotowi zapłacić z booking to możemy działać i SZUKAĆ wolnych terminów.

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie Szanownemu Gronu tylko przypomnieć zlot '18, ilość chętnych na początku oraz ilość osób, które z deklaracjami dotrwała do lipca oraz to, że zlot w konsekwencji się nie odbył. Także tego, brzmi to pięknie, ale ja z deklaracjami i rezerwowaniem urlopu tym razem poczekam. Czołem! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ankieta to jest jakieś tam tego przemyślenie chęci, kiedy i dlaczego... i chyba warto się wpisać wpasać  i wpasować , na razie nikt tu nikogo na nic nie zapisuje, ale od maja do grudnia można patrzeć i knuć.  Jeśli Rambol spędzasz co roku lipiec na Florydzie a Rafał sierpień w Kongo to arcylogika damasceńska wskazuje na inne miesiące spotkania, więc najpierw kto, a potem kiedy na końcu gdzie i czy w ogóle... Sam piszę o lecie bo wtedy myciu spaciu można namiotować.

Na forum widzę Adama Gryzli Kazika Mika Rafała Rambola i  Skwarka, Sobka oraz Woja  ze mną max 10 osób...  to się da chyba coś ogarnąć ;) to nie armia ludzi

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...