Skocz do zawartości
Opera

[rower] Kross Esker 6.0, rozmiar M, fabrycznie nowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opera
Napisano (edytowane)

Cena 5399 PLN
(istnieje możliwość sprzedaży ratalnej 0% za pośrednictwem allegro)

Do sprzedaży rower Kross Esker 6.0 rozmiar ramy M.
Szczegółowe dane dotyczące tego roweru na stronie producenta:
https://www.kross.pl/pl/2019/gravel/esker-6-0/
W skrócie topowy gravel firmy Kross na najnowszej 105 Shimano z karbonowym widelcem i sztywnymi osiami. Rozmiar ramy bardzo poszukiwany, podobno na rynku polskim pojawiło się tylko kilka M.

Rower jest fabrycznie nowy, odebrany 2 dni temu 07.06.2019, złożony i wyregulowany przez profesjonalny serwis rowerowy - sprzęt gotowy do jazdy. Jeszcze nie był jeżdżony, czeka na właściciela na stojaku.

Oczywiście dostępna jest karta gwarancyjna, paragon, instrukcja obsługi, wszystkie papiery. Gwarancja od producenta na części wynosi 2 lata oraz 5 lat na ramę - licząc od 07.06.2019. Przegląd gwarancyjny za 30-60 dni oraz drugi za 12-13 miesięcy można dokonać w całej Polsce w każdym autoryzowanym przez Krossa serwisie.

W zestawie z rowerem są plastiki do blokowania hamulców tarczowych przy ściąganiu kół, oraz silikonowe naklejki (prawdopodobnie do naklejenia na ramę aby linki nie obcierały ramy).

Odbiór najlepiej osobisty w Rybniku dzielnica Kamień.
Teoretycznie mogę go wysłać ale wydaje mi się że problematyczne może być jak go zabezpieczyć aby nie uszkodzić.

Zainteresowanych zapraszam na PW.

esker_6_0krosssm.png

Edytowane przez Opera

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Opera

Podbijam temat.... i sporo obniżam cenę z 5399 na 4899:
4899 PLN to ostateczna cena.
Zapraszam do kontaktu poprzez prywatne wiadomości - kto pierwszy ten lepszy.

PS. Moderatora proszę o aktualizacje ceny u góry ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Opera

Sprzedane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mrmorty

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Jakub87
      Przez Jakub87
      W zeszłym sezonie zakupiłem dla siebie rower marki Specialized model Crux E5 w rozmiarze 56cm. Zrobiłem nim łącznie 220 km (dwieście dwadzieścia) (przez brak czasu). W tym sezonie jeździłem tylko raz. Wszystko fabryczne, w stanie idealnym. Rower to obejrzenia w Rzeszotarach k. Świątniki Górnych lub w Krakowie. Karbonowy widelec. Wszystko proste. Zakupiony: 28.08.2018 w ROW-MIX Kraków, Zakopiańska 72 (oficjalny dystrybutor Specialized)
      Numer ramy: WSBC601061648 L
      Oczywiście oryginalny dowód zakupu i karta gwarancyjna są i będą przekazane nabywcy.

Sprzedaję zestaw:
      Rower
      Pedała VP-196 Alu
      koszyk na bidon
      licznik bezprzewodowy z opcją czujnika kadencji (zamontowany podczas zakupu w sklepie) M3 1 WL
      oświetlenie przód/tył ładowane przez USB - INFINI Super Lava 263P i INFINI Sword 461

Dodaję gratis:
      Kask GIRO
      Cena: 4400 zł - do negocjacji
      Link do aukcji: https://www.olx.pl/oferta/specialized-crux-e5-56-przebieg-220km-sora-krakow-CID767-IDBfc4f.html

• Gość maciekmacku
      Przez Gość maciekmacku
      Dzień dobry,
      Znajomy kupił sobie w Niemczech w markecie rower marki Fischer z elektrycznym wspomaganiem(?) w tylnym kole.  Ostatnio rower uległ awarii i uszkodzone zostały zapadki widoczne na zdjęciu. Jestem laikiem i nie mam pojęcia gdzie dostać takie zapadki i obawiam się, że nie jest przewidziana ich wymiana przez producenta. Proszę o rady

zdjęcie 1 
      zdjęcie 2
      zdjęcie 3
    • Kubeeq
      Przez Kubeeq
      Witam. Zastanawiam się nad zakupem roweru używanego, od pierwszego właściciela, o nazwie Steppenwolf Tryton Comp Pro. Rower ma mi służyć na trasy typu enduro, downhill itp. Sprzęt jest używany, lecz posiada pełną gwarancję na ramę i nie tylko. Czy jest to dobry wybór jak na taką cenę? Poproszę o opinie o tym sprzęcie, ponieważ na internecie jest mało ocen o tym rowerze. 
      Specyfikacja roweru :
      Amortyzator przedni : Rockshox Lyrik 170mm
      Damper : Rockshox Monarch RT plus
      Hamulce : Avid elixir 9 trail
      Koła: Dt Swiss SPline
      Korba, suport, mostek, kierownica : Race Face
      Napęd: Sram x9
      Przerzutka tył przód : Deore XT
      Manetki przerzutki: SLX

• ekous
      Przez ekous
      Cześć!
      Chciałbym się dowiedzieć powołując się na Wasze doświadczenie, czy jest sens przerabiać 9-letniego crossa na gravela. Dysponuje Herculesem z 2010r na Alivio p/t, v-brake. W rowerze praktycznie nic nie zmieniałem, prócz nowego koła, które kiedyś mi pękło. Dojeżdżam nim codziennie do pracy i sporadycznie jakieś wycieczki w teren typu sztury, nic poważnego. 
      Zacząłem śmigać na szosie, wkręciłem się i z tego powodu szukam czegoś, co pozwoli mi na rekonesans dużo większej ilości tras + jakieś kilku dniowe wyjazdy w rodzaju Green Velo czy przejazdu wzdłuż wybrzeża.
      Powiedzmy, że jestem w stanie na ten cel przeznaczyć 2000PLN i jak pobieżnie szukałem to może być ciężko z wymianą wszystkich komponentów: kół, kiery, napędu (ten to absolutna podstawa, bo ledwo zipie) i nie wiem czy nie lepiej kupić coś za 2500/3000 już typowo gravelowego...
    • ZuO13
      Przez ZuO13
      Francuski rower szosowy motobecane super sprint w rozmiarze 58 w super stanie. 

Świetnie zachowany, części w większości są oryginalne.
      Świeżo po serwisie, wyczyszczony i nasmarowany.

Frameset: Motobecane Super Sprint 58

Napęd: 
      Kaseta MF-TZ20 Shimano
      Blat oryginalny stalowy
      Łańcuch shimano 

Kokpit:
      Mostek Motobecane
      Kierownica Motobecane
      Owijka skórzana biała

Siodełko MBK skórzane białe
      Przerzutka/manetka Suntour

Koła 28”:
      Opony Schwable

zdjecia w pelnej rozdzielczosci:

https://drive.google.com/drive/folders/138ACJs8NBt6BGavouGk318Xn8TxNq2zt?usp=sharing

Możliwa wysyłka
      lub odbiór osobisty w Warszawie
      kontakt przez olx
      https://www.olx.pl/oferta/rower-szosowy-motobecane-szosa-kolarzowka-vintage-retro-rama-58-ostre-CID767-IDAN3Oe.html