Skocz do zawartości

[Jaki rower elektryczny] do 6000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym kupić rower elektryczny do kwoty 6000zł do poruszania się głównie po mieście ale też poza miastem w terenie. Wpadł mi w oko OIO City Bike Elite http://oio-bike.com/city-bike-elite

Prezentuje się całkiem fajnie ale może mi doradzicie czy warto go kupić. Bo może tylko ładnie wygląda, a w rzeczywistości jest do kitu. Opinii na jego temat nie znalazłem. Jeśli lipa to jaki inny?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za marka ?

Już pomijam fakt rejestracji firmy 08-2017 i właściciela Artem Voinarovskyi,a przy próbie zakupu zero regulaminu, czegoś co jest normą dzisiaj przy sprzedaży online tylko wyskakuje okienko do wpisania nr tel. ( zero cookies, rodo itp. ), social media odnośniki nie żyją...

To jakaś firma krzak ?

Edytowane przez Janu_sz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Wlasnie troche mi zaśmierdziała ta firma, bo na allegro piszą, że ma manetke i 350W, gość pisze, że to błąd z tym 350W bo jest 250W ale nadal nie poprawione, manetka na allegro jest, a na stronie nie ma, prędkosci się różnią, ruskiego nie znam ale troche zrozumiałem na tym filmie z YT, że rower ma 350W i śmiga do 45km/h. Niby śmierdzi ale kto z Warszawy może sobie iść do sklepu i obejrzeć i przejechać się. Maja też nip, regon, dane kontaktowe. Może właściciel Rosjanin dopiero się uczy polskiego stąd te niedomówienia...

Poza tym tylko 3 negatywy i 316 pozytywów na allegro.

Regulamin jest https://erlingo.pl/regulamin

Edytowane przez oxygenikus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 marketowy syf niewarty 1/3 ceny. Na aliexpress znajdziesz to samo tylko pod inną nazwą ale w bardziej realnej cenie

jakby spojrzeć na ten rower bez elektryki to jest to samo co w tesco stoi po 400-600pln. Części elektryczne są tej samej jakości czyli jednorazowe i niedostępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten za 5k z decathlonu to fajna opcja, ale jak się jednak chce coś z silnikiem centralnym to znalazłem takie coś

Focus za 6.5 na boschu active 50nm https://ebike-outlet.pl/pl/p/Focus-Jarifa-2-EX-Active/49

A za 7.5 można dostać fajnego krossa na shimano stepsie 70nm http://www.arkus.sklep.pl/rower-elektryczny-kross-level-boost-10-2018-p-11103.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2019 o 16:38, oxygenikus napisał:

Chyba jednak poczekam, aż stanieją skoro do 6k nie ma nic sensownego ale dzięki za poradę.

Najtaniej jest zrobić konwersję. Nie ma sensu przepłacać za gotowca. Kolejna zaleta to to, że wybierasz dokładnie, co chcesz, a przy gotowcach masz na sztywno konfiguracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym wszystkich powitać, ponieważ to mój pierwszy post na forum :)

Jeżeli chodzi o elektryki do 6 tysięcy. Zajmuję się sprzedażą powystawowych elektryków z Niemiec.
Rowery mają po kilka km przebiegu, czasem mają jakieś otarcie od transportu do Polski, ale dzięki temu cena też jest dużo niższa.
Posiadam kilku sztuk modelu który moim zdaniem wygrywa w tej chwili na rynku jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości. Ale to sami ocenicie.

Model z 2016 roku. Bateria 422Wh i 48V starcza na 40 km na maksymalnym wspomaganiu jazdy po asfalcie (sprawdzone w praktyce).
Hamulce tarczowe hydrauliczne shimano, przerzutki tył shimano Deore, przód Shimano Acera, Silnik Direct Drive marki Trio 250W w tylnej piaście, koła 29".
Ładowanie USB na 5V przy ledowym wyświetlaczu.
Waży 24 kg. W przypadku chęci posiadania dodatkowej oryginalnej baterii to koszt ok 1700zł, zamiennika 1000zł.
Nowe rowery nie zamykają się w 6k. Kosztują ok 6.5k.

Cena u nas w sklepie z gwarancją na rok i przygotowaniem do sezonu 4500zł

EDIT.
Ten ze zdjęcia ma np. przejechane 7 km. W większości przypadków oscyluje to w granicach 2-3 km.
Mam też Rex-y z napędem centralnym, Full MTB, z baterią 500Wh, które również zamykają się w 6 tysiącach, ale model powyżej według mnie znacznie lepiej wypada jeżeli chodzi o cenę do jakości. Tak naprawdę nie odczuwa się żadnej różnicy jadąc tymi 2 rowerami, między silnikiem centralnym a direct drivem.

Co myślicie?
Pozdrawiam,
Tomek

rex.PNG

Edytowane przez Shifter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 7.05.2019 o 08:55, remover napisał:

Ten filmik z Youtube to zwykle marketingowe pieprzenie. Jak by ktoś przeczytał tabelkę z opisem. No a poza tym jest przecież bezbłędny wskaźnik: jeżeli rower ma "alufelgi" - trzymaj się jak najdalej.

Z tymi „alufelgami” to przesada. Znajomy kupił synowi i ten już 2 lata śmiga i wszystko ok z felgami. Co do tego omawianego modelu to nie wiem. Jednak nie generalizujmy wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 25.05.2019 o 21:51, Shifter napisał:

Chciałbym wszystkich powitać, ponieważ to mój pierwszy post na forum :)

Jeżeli chodzi o elektryki do 6 tysięcy. Zajmuję się sprzedażą powystawowych elektryków z Niemiec.
Rowery mają po kilka km przebiegu, czasem mają jakieś otarcie od transportu do Polski, ale dzięki temu cena też jest dużo niższa.
Posiadam kilku sztuk modelu który moim zdaniem wygrywa w tej chwili na rynku jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości. Ale to sami ocenicie.

Model z 2016 roku. Bateria 422Wh i 48V starcza na 40 km na maksymalnym wspomaganiu jazdy po asfalcie (sprawdzone w praktyce).
Hamulce tarczowe hydrauliczne shimano, przerzutki tył shimano Deore, przód Shimano Acera, Silnik Direct Drive marki Trio 250W w tylnej piaście, koła 29".
Ładowanie USB na 5V przy ledowym wyświetlaczu.
Waży 24 kg. W przypadku chęci posiadania dodatkowej oryginalnej baterii to koszt ok 1700zł, zamiennika 1000zł.
Nowe rowery nie zamykają się w 6k. Kosztują ok 6.5k.

Cena u nas w sklepie z gwarancją na rok i przygotowaniem do sezonu 4500zł

EDIT.
Ten ze zdjęcia ma np. przejechane 7 km. W większości przypadków oscyluje to w granicach 2-3 km.
Mam też Rex-y z napędem centralnym, Full MTB, z baterią 500Wh, które również zamykają się w 6 tysiącach, ale model powyżej według mnie znacznie lepiej wypada jeżeli chodzi o cenę do jakości. Tak naprawdę nie odczuwa się żadnej różnicy jadąc tymi 2 rowerami, między silnikiem centralnym a direct drivem.

Co myślicie?
Pozdrawiam,
Tomek

rex.PNG

 

Witam!

Jestem na etapie poszukiwania roweru elekrtycznego. Co mamy w oferci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...