Skocz do zawartości

[Rower] Rodzinna przygoda z rowerami


Mr.Beyo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na wstępie, gdyż jest to mój pierwszy post.

Temat dla nie których banalny bądź też powielony setny raz, ale też mam swoje kryteria i chciałbym zasięgnąć rady u Was.

Mianowicie planowałbym zakup podstawowych rowerów dla mnie wzrost 185 cm oraz dla żony 165. Rowery będą użytkowane przez okres wiosny i lata - rekreacyjnie dlatego też na wstępie napisałem i mają być to podstawowe konfiguracje, które pozwolą na jazdę na asfalcie, szutrze, las itp (nic wymagającego).

Dodatkowo, myślałem nad czymś używanym, by dać komuś zarobić, a można też dorwać coś w rozsądnych pieniądzach i w dobrym stanie (rower nie musi być igłą, mogę dać go do serwisu, jakieś ryski itp też da się przeżyć). Budżet do 1,5-2 K za oba. Nie jest to dużo ale jak za używki to może by coś się dało wyrwać.

 

Jak z opinią dla Rockrider. Estetycznie jak dla mnie git ale to jest najmniej ważne, cenowo też by mieściły się, gdyż można używane sztuki wyrwać na OLX. Modele? Dla mnie osobiście może 6.3? a dla żony 5.1??? (chyba, że warto pomyśleć nad innymi modelami)

Dodam też, że do roweru będzie doczepione siodełko dla małej córki. Może to będzie miało znaczenie w postaci takiej jak rower będzie się zachowywał.

Za każda uwagę i wpis dziękuje z góry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2019 o 16:30, Mr.Beyo napisał:

podstawowe konfiguracje, które pozwolą na jazdę na asfalcie, szutrze, las itp (nic wymagającego).

 

W dniu 22.04.2019 o 16:30, Mr.Beyo napisał:

Jak z opinią dla Rockrider. Estetycznie jak dla mnie git ale to jest najmniej ważne, cenowo też by mieściły się, gdyż można używane sztuki wyrwać na OLX. Modele? Dla mnie osobiście może 6.3? a dla żony 5.1??? (chyba, że warto pomyśleć nad innymi modelami)

Skąd to się bierze, że masz sprecyzowane gdzie i jak chcecie jeździć i do tego typu użytkowania chcecie się unieszczęśliwić rowerumi typu "klockowaty full" i "pseudo-MTB"? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też napisałem na tym forum w celu uzyskania informacji i wiedzy na temat rowerów, które powinny mnie zainteresować i w jakim kierunku iść.

Niestety takiej informacji nie otrzymałem, a zapytanie co do rockridera było normalne, gdyż nie znam się na rowerach, aż na tyle by wiedzieć czy jest to dobry rower czy nie, bo opinie na necie ma różne - a tutaj tak jak wspomniałem chciałem to zweryfikować i po Pana wypowiedzi widzę, że opinia jest negatywna choć trochę sarkastyczna.

Poradziłem sobie z problemem, uzyskałem odpowiedź na innym forum więc temat można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...