Skocz do zawartości

[Rower] kross sign ds- pomoc


Rider1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam pomocy u ekspertów w tej dziedzinie chodzi mi o pomoc w znalezieniu roweru pod dirt na ramie 

kross sign ds (17 cali)  mam kilka typów ale lepiej gdyby eksperci doradzili mi w tym wyborze.  Cana nie przekracająca 2k rower może być z całej polski,  lecz z wysylką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak eksperci mają Ci doradzić, to najpierw wrzuć tutaj swoje propozycje z linkami do ogłoszeń.

Nie sądzę żeby komukolwiek chciało się siedzieć, wertować OLX z całej Polski, żeby szukać roweru który być może Ty odrzucisz jeszcze zanim spojrzysz na specyfikację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak się spodziewałem.

Drogi kolego, tak wygląda dirtówka:

rowery_mtb_26_hardtail_ns_bikes_metropol

 

Może lepiej jakbyś napisał wprost, że jesteś młodą osobą, która szuka roweru do szlajania się po osiedlu, dojazdów do szkoły i szeroko pojętych wygłupów, które to obecnie młodzież lubi określać nazwami "hardkorowych" dyscyplin. Unikniemy wtedy nieporozumień :)

To nie jest hejt czy chęć uwalenia "świeżaka". Po prostu mniej fantazji a więcej konkretów tak jak w Twoim drugim poście.

 

PS. W  języku polskim nie ma słowa "tylnia". Przerzutka może być TYLNA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...