Skocz do zawartości
EmilKluk

[suport] e13 lg1r 83 mm

Rekomendowane odpowiedzi

EmilKluk

Witam,

Nie dawno kupiłem używaną korbę e13 lg1r (83 mm) do mojego nowego roweru. Niestety suport, który aktualnie posiadam w ramie nie pasuje, muszę kupić nowy. Jedyny jaki znalazłem to e.13 BSA: https://7anna.pl/product-pol-7168-Suport-E-13-BSA-DH.html Jednak jest problem. Moja mufa ma 83 mm, a ten suport jest tylko w rozmiarze 68/73. No ale w sumie to on składa się z dwóch części i nie przechodzi przez środek. Wie ktoś może czy będzie pasował? A może znacie jakieś inne suporty pasujące do tej korby? Jeśli tak to proszę o linki.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Benok55
      Przez Benok55
      Witam, mam pytanie czy warto kupić krossa soila 1.0? szukam roweru do szybkiej jazdy po wyznaczonych trasach z bandami z małymi hopkami itp.  Coś takiego jak w tym filmie. Co polecacie? budżet to 6500 nie więcej. Pozdrawiam

• Deseury
      Przez Deseury
      Witten Państwa. Tak jak w temacie napisane, od około 1,5 miesiąca uczę się jeździć Wheelie i na początku używałem przełożeń 1-4 ale gdy została zajechana do końca to od miesiąca używałem tylko 1-3 i dzisiaj patrząc na zębatki, widać że długo nie podziałają. Mam niemiecki rower MTB (noname) i przezutki/kasetę z Shimano. Od razu powiem że napęd do najczystszych nie należy, ale nigdy jeszcze takiej sytuacji nie miałem. Prosiłbym mniej lub bardziej amatorskiego fachowca o ocenę tej sytuacji
    • CannodaleRider
      Przez CannodaleRider
      Witam, mam okazję kupić od przyjaciela Foxa 40, po taniości, z 2008r.
      Problem jest w tym, że górne golenie mają sporo rysek, i w jednym miejscu golenie są wytarte aż do srebrnej powłoki.

Słyszałem o anodowaniu górnych goleni w specjalnych zakładach...
      Szukałem używanych, ale nigdzie nie mogę ich znaleźć....

Podsumowując:
      1. Kupno Amortyzatora FOX FACTORY FOX 40 2008.
      2. Rozebranie.
      3. Odesłanie goleni górne na anodowanie/kupno używanych zamienników Foxa.
      4. Malowanie goleni dolnych na kolor czarny.
      5. Oklejenie Foxa nowymi naklejkami.
      6. Zabezpieczenie folią.

Jeśli komuś chce się poszukać, lub jeśli ktoś ma/wie gdzie kupić golenie, to proszę śmiało pisać/podlinkować
      Pozdrawiam

• chodziak
      Przez chodziak
      Jaki suport z korbą do wkładu euro 73mm? Chodzi mi np. Dartmoor Rock v.2.
      Ma on być do roweru typu Dirt, do ramy Dartmoor Primal 2015 (na allegro jest za około 600zł do kół 26").
      Mam około 160 cm wzrostu i 70 cm od pasa w dół.
    • chodziak
      Przez chodziak
      Jaki suport z korbą do wkładu euro 73mm? Chodzi mi np. Dartmoor Rock v.2.
      Ma on być do roweru typu Dirt, do ramy Dartmoor Primal 2015 (na allegro jest za około 600zł do kół 26").
      Mam około 160 cm wzrostu i 70 cm od pasa w dół.