Skocz do zawartości
Kross Raty 0 procent
Marcel.L

[Wmiana Amortyzatora] Scott sub cross 30

Rekomendowane odpowiedzi

Marcel.L

Czy można wymienić amortyzator w crossie (scott sub corss 30) z amortyzatorem o skoku 63mm  na 100mm lub większyn ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ACTIVIA

Już bez przesady kolego. Tam góra na  75mm  możesz zmienić. Przy skoku 100mm to cały przód ci się mocno podniesie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
phoe

Czemu wy kupujecie crossy i chcecie z nich robić maszyny do.. hmm... AM lub Enduro?

• +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ACTIVIA

Dla niektórych endurowców żaden rower nie przeszkadza

Edytowane przez sznib
Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gaber42200
      Przez Gaber42200
      Dzień dobry. Wie ktoś jak sprawuje się suchy smar teflonowy na goleniach przedniego amortyzatora ? Czy warto stosować taki produkt?
      http://www.contakt.pl/ptfe-suchy-teflon-sprayu-500ml-motip-090201-p-24456.html
    • _mikeeeyy_
      Przez _mikeeeyy_
      Witam!
      Tak jak w tytule, posiadam Duroluxa RC2 2016, jeżdżę dosyć dużo i chciałbym spytać Was o częstotliwość wykonywania pełnych serwisów. Pomiędzy pełnymi serwisami, co około miesiąc olejem smaruję gąbeczki smarujące oraz sprawdzam stan techniczny amortyzatora w środku. Na pełne serwisy wysyłam amortyzator do autoryzowanego serwisu Suntour'a, czyli ACTIVIA. Jedni mówią, że raz w roku wystarczy, inni, że dwa i w sumie już sam nie wiem. Przypominam, że jestem osobą, która jeździ dużo! Za wszelkie odpowiedzi (najlepiej osób, które posiadają ten amortyzator lub mieli z nim jakąkolwiek styczność) bardzo dziękuję!
      Pozdrawiam, Mikołaj.
    • Gość Matb
      Przez Gość Matb
      Mam problem ponieważ chcę kupić amortyzator i znalazłem amortyzator rock shox j2.Na internecie nic nie mogłem znaleźć o nim i mam pytanie czy posiadacze jak i również nie posiadający go mogli by mi coś o nim powiedzieć?
    • Szklanka
      Przez Szklanka
      Cześć. Mam problem z ciśnieniem w amortyzatorze fox 34 CTD. Pompuje go do takiego stopnia, że jest w miarę twardy potem po uginam kilka razy i jest miękki tak, że go dobijam. Nie wiem czy to wina uszczelek od komory czy czegoś innego.
    • Wardzionn
      Przez Wardzionn
      Witam, 
      Mam w planach zamianę amortyzatorów między rowerami. W jednym jest gwintowany, w drugim, cóż, niegwintowany. Czy taka wymiana jest możliwa? Jeśli tak, to czy potrzebuję jakichś dodatkowych części, czy wystarczy przenieść je z ramy na ramę?
      Przepraszam jeśli użyłem złej kategorii.