Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.

Rekomendowane odpowiedzi

sayinn

Witam serdecznie całe grono forumowiczów , jestem nowym użytkownikiem nie wiem gdzie dokładnie dodać ten post ale postaram sie opisać mój problem

posiadam przyczepke do roweru, do niej dolaczony byl dyszel ktory montuje sie tak jak na foto tylko ja mam taki problem ze nawet jak scisnie sie ten szybko zamykacz to i tak mi podczas jazdy rusza sie ten dyszel przez co kolo mi sie odkręca ;/ moze ktos pomoze badz mial podobnie ? jezeli temat w zlym dziale przepraszam :) 

tak to wyglada

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• TokioMTB
      Przez TokioMTB
      Witam, kupię używany rower full suspension 29er.  Budżet 5000.
    • Matixx
      Przez Matixx
      Witam, jestem początkującym rowerzystą, a mój stary rower trekkingowy nie spełnia moich wymagań. Chciałbym przerzucić się na rower MTB z kołami 29". Spodobały mi się 2 modele od różnych producentów -  https://rowerowy.com/mtb/rowery/rowery-xc/prod/accent-peak-29-nx i https://www.canyon.com/pl/mtb/grand-canyon/grand-canyon-al-5-0.html
      Który wy byście polecili? Macie jakieś doświadczenia z rowerami tych firm? Jestem również otwarty na propozycje innych rowerów niż te wyżej wymienione.
      Z góry dziękuje i przepraszam za lekki spam na tym forum, ale niestety sam nie znam się zbytnio na osprzęcie rowerowym i samych rowerach, a także nie znam nikogo kto mógłby mi pomóc.
      A jeśli ma to pomóc - mam około 176/7 cm wzrostu.
    • Batman
      Przez Batman
      SPD mam od jakiegoś czasu, wydawało mi się, że już nauczyłem się w nich jeździć. Aż do dziś. Dziś dwie gleby - pierwsza na lewą stronę - aż "zaczeszczał" nadgarstek. Spoko loko se myślę, pierwsza gleba musiała nadejść. 15 minut później druga gleba na prawą stronę i tu aż mi przeszedł prądzik przez kolano, które miałem uszkodzone przez ostatnie pół roku (łąkotka).

W związku z tym postanowiłem więcej nie ryzykować (pal licho te nadgarstki ale o kolano muszę dbać - biegam) i na jakiś czas odłożyć na półkę buty zatrzaskowe a pedały schować do garażu. Niedawno jeździłem w butach do biegania ale mają za miękką podeszwę i drętwiały mi palce u nóg od nacisku na platformę. W związku z tym zapytuję się czy są jakieś buty (mtb) do jeżdżenia na rowerze. Chodzi o to, żeby miały twardą podeszwę. Może nie tak twardą jak zatrzasowe ale nie tak miękką jak zwykłe obuwie sportowe.
    • soltys82
      Przez soltys82
    • kubix_05
      Przez kubix_05
      Siema! Co lepiej kupić pedały platformowe czy kierownice? Pomożecie?