Skocz do zawartości
Krsssos

[Przednie koło] składanie roweru

Rekomendowane odpowiedzi

Krsssos

Witam serdeczne mam taki dylemat czy w zacisku sprężynki mieć po jednej stronie czy tak jak z tyłu po 2 stronach? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Biesz766
Napisano (edytowane)

po obu

jak-zapiac-kolo-roweru.jpg

Edytowane przez Biesz766
  • +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
seraph
Napisano (edytowane)

Skąd w ogóle pomysł, że po jednej? One są po to, żeby po otwarciu zacisku ten sam się odsunął na boki pozwalając wygodnie wyjąć koło z haków. Bez nich też da się jeździć.

Pamiętaj też, że szerszą stroną na zewnątrz.

Edytowane przez seraph
  • +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• ixi24
      Przez ixi24
      Witam!

Chciałbym kupić nowy rower elektryczny na średnie dystansy.

Kilka razy w tygodniu dojazd do pracy  ok 10 km i raz w miesiącu dłuższa wycieczka ok 50 km w jedną stronę ( tam ładowanie baterii)

Mam  na oku dwa modele, co o nich myślicie? Warto dopłacać do tego droższego? Polecacie inne rowery?

1. https://www.decathlon.pl/rower-miejski-el-elops-500-e-id_8379379.html

2. https://portal.bikeworld.pl/artykul/testy_i_nowosci/testy_rowerow/14512/test_geobike_touring_miejski_e_bike?strona=2

Z góry dzięki za pomoc :)
    • Marjolka
      Przez Marjolka
      Witam
      Zakupiłam niedawno rower z amortyzatorem marzocchi bomber 44rlo 100 z 2012
      Mam problem gdyż jest strasznie tępy niedługo będę przeprowadzała pełen serwis amortyzatora z wymianom wszystkich uszczelek lecz nieoge ich znaleźć do tego modelu
      Potrzebowała bym jeszcze mililitrówki ile mam wlać oleju i oleju do amortyzatora i gdzie ile mililitrów
      Z góry dziękuję 
      Pozdrawiam Marjolka
    • Eninz
      Przez Eninz
      Witam planuje złożyć za nie długo rower na części czyli że w tym miesiącu kupie rame i amortyzator a w następnym cos innego powiedzmy ze amortyzator mam juz zaklepany "sr suntour epicon 120mm qr15" lub "sr suntour raidon" lecz mam problem aby dobrać ramę głównie miasto wycieczki czasami lasy schody cena okolo 300/350 zł używane oczywiście.
    • Gość Michał
      Przez Gość Michał
      Witam, mam zamiar kupić rower 70-80% na asfalt 20-30% teren, las. Co myślicie o modelu Merida Big Seven 500 2017. Mam 181cm wzrostu. Co sądzicie o tym wyborze ?
    • kondzi28
      Przez kondzi28
      Kiedy lekko wybije się od ziemi amortyzator wydaje jakby metaliczny dźwięk,proszę o pomoc.Rozkręcenie nie wchodzi w gre,do serwisu mam 30 km także w konieczności podjade.Czy to może zepsuć mi amortyzator?Rower to wheeler protron xt-40,dokładnej nazwy amora nie mam ale jest to firma FUEGO(przynajmniej tak pisze na amortyzatorze).PS:wcześniej wogóle się nie uginał więc spryskałem go brunox deo i przez 3 miesiące nic się nie działo,a od 2 dni masakra,najbradzie boje się że się zepsuje a ja dopiero za 2 tygodnie dam rade podjechać do serwisu.Jeżeli jeszcze raz spryskam go brunoxem to coś da?
      Ogólnie stuka kiedy wraca do "zwykłej formy".