Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.

Rekomendowane odpowiedzi

xxmorelexx
Napisano (edytowane)

Witam,

na samym początku zaznaczam, że nie znam się na rowerach. Roweru chcę głównie używać do codziennego dojazdu do pracy i z powrotem -  ok. 30km w jedną stronę.

Mam dostęp do roweru Evado 4.0 Krossa jednakże wielkość ramy wynosi 19". Moje wymiary to 179 cm i 82kg. Czy rama nie będzie za mała? Jeśli nie to super i problem rozwiązany. :)

Jeśli jednak okaże się za mała to czy ten rower spełniłby moje oczekiwania?

http://allegro.pl/2018-king-of-the-road-lazaro-integral-v3-men-19-i7231347362.html

Jeśli jest to słaby wybór to może coś polecicie do 1500 zł?

Dzięki :) 

Edytowane przez xxmorelexx

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pablo59

Skoro masz dostęp to sprawdź :)

Raczej 19" będzie mniej "za mała" niż 21" byłaby "za duża"...

Masz go za 1500? Z którego roku model, bo to też ma znaczenie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
xxmorelexx

Dostęp, ale niestety nie fizyczny, póki co :). Rocznik 2017. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pablo59

2017 jest lepszy niż 2018 :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość Jarek
      Przez Gość Jarek
      Kiedyś oglądałem w telewizji zawody w których rowerzyści jeździli parami. Zawody, które oglądałem odbywały się chyba w Australii i zawodnicy wjeżdżali na taką niedużą górę i musieli zrobić jak najlepszy czas na tej wyznaczonej trasie. Cała trasa była widoczna z punktu startowego, który był startem jak i metą. 
      Pytanie brzmi...
      Jak się nazywa ten rodzaj zawodów/dyscypliny?
    • Gość Szymon
      Przez Gość Szymon
      Dzień dobry potrzebuję pomocy, czy byłby ktoś w stanie znaleźć jaki to model ramy? Sam szukałem ponad godzinę ale nic nie znalazłem 
      Oto rama: https://ibb.co/k4H50f
    • zswsdmo
      Przez zswsdmo
      Witam, poszukuję dla swojego taty konkretnego bagażnika (zdjęcie poniżej, znalezione w internecie, swoich niestety nie mam). Nie jest on już produkowany, szukałam chyba już wszędzie. Jest on na klucz, był produkowany w różnych kolorach (czarny, szary, czerwony - o takich wiem bo mieliśmy takie kolory). Jeżeli ktoś z Państwa ma taki na sprzedaż bądź ma źródło, gdzie bym mogła dostać taki o to bagażnik byłabym bardzo wdzięczna :). Odkupie nawet większą ilość :).

Pozdrawiam

• porywacz_zwlok
      Przez porywacz_zwlok
      Witajcie. Trzymajcie kciuki, bo jutro na moich dwóch kółkach zmierzę się z magiczną liczbą 100km. Konin - okolice Poznania.
    • Blu3kkk
      Przez Blu3kkk
      Posiadam rower B'TWIN rockrider 540, mam tam amortyzator Sr Suntour XCR EVO. mam problem z regulacja go. Regulacja dzialala do czasu gdy ta dzwignia od regulacji nie odpadla, wlozylem to ale regulacja nie dziala. Czy moge cos z tym zrobic i jak rozkrecic ten caly amortyzator? Z  gory dziekuje za pomoc