Skocz do zawartości
  • 0

Pierwszy rower


Gość Piotr

Pytanie

Gość Piotr

Witam wszystkich! 

Z racji iż mamy piękna i słoneczną pogodę a perspektywa spędzania czasu w domu nie jest zachęcają postanowiłem pojeździć rowerem! Oczywiście zapomniałem, że takowego nie posiadam :D moje pytanie do was drodze forumowicze. Jaki rower kupić? Coś o mnie : mężczyzna 172cm wzrostu. Głównym przeznaczeniem miałaby być jazda po szosie ale również po drogach nieutwardzonych. Mój budżet to 1200-1300 zł. Liczę na waszą wyrozumiałość i pomoc =) Pozdrawiam serdecznie. Z góry przepraszam za niefachowe podejście do tematu :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotr

Okay także będę kupować crossa ;) A jeśli bym nie kupił tego lazaro. To nad czym w tym przedziale cenowy mógłbym jeszcze pomyśleć? Mówię o nowym/używanym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotr

Troszkę się nastawilem na tego lazaro integral v3. Mam nadzieję, że rama 19 nie będzie zbyt duża ;) żebym mógł pedalowac :') 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przekrokiem 74 (jeśli dobrze zmierzyłeś) to i na 17" nie wejdziesz z kołami 28" - więc maestro tym bardziej odpada (19" to minimum w ofercie)

Najniższy w tej grupie cenowo- wyposażeniowej jest eries, ale też wymiar "klejnotowy" nie wystarczy do swobodnego zsiadania na ramę ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotr

Dziękuję za odpowiedź. Najprawdopodobniej kupię eries cross disc. Bo rozumiem, że raczej 17' od lazaro mogłaby być przy duża? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...