Skocz do zawartości

[plecak] Plecak z ochraniaczem pleców


woocash

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Chciałbym prosić o porade przy wyborze plecaka z preotektorem. Nigdy takiego nie używałem więć nie wiem na co zwrócić uwage i czego unikać - żeby protektor chronił a nie zdobił. Będę wdzięczy za wskazówki lub ewentualne konkretne modele.

Inne wyamagania:

1. Wielkość - może być mały ale tańszy a jesli duży (ok 30l) to mógłby być droższy.

2. Bukłak fajnie gdyby się tam zmieścił 2l

3. Budzetu jeszcze nie ustaliłem więc wszystkie półki wchodzą w grę ale wolałbym nie przepłacac za evoca (chyba, że to jedyny wybór)

4. Uchwyt na kask by się przydał

 

Sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evoc - spoko,mam od paru lat FR Trail Unlimited 20l, ilość kieszeni jest .....nieskończona,często znajduję coś włożone pół roku wcześniej.

Do dopasowania i komfortu noszenia nie mam żadnych zastrzeżeń.

Trwałość też przyzwoita.

Jest jedna muka .....  miej świadomość,że pusty waży około 1300g , to naprawdę sporo.

 

 

Jest tu gdzieś na forum taki na sell za 500,00  (swojego kupiłem za 99 Euro), czyli  cena akceptowalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bioerąc pod uwage pojemnośc i cene to najtańczy litr pojemności daje chyba Deuter attack 28 - można go mieć na ok 600zł.

Ja wybrałem ION Rampart (niestety ochraniacz trzeba dokupić) i już naweto go miałem ale sprzedawca wysłałać nie ten rozmiar :/ więc już go nie mam.

Widziałęm też vaude moab pro 22- wersje M mogłem mieć za ok 400zł ale niestety potrzebuję L.

Interesujący jest Camelbak Kudu 8 - dośc lekki jak na plecak z ochraniaczem ale też drogi i mała pojemność.

 

Przy okazji zauważłem, większośc producentów plecaków z ochraniaczami swoje produkty oferuje w 2ch rozmiarach (różna długośc "pleców") s-m/l-xl (vaude, ion) a inni tylko w jedym (deuter, camelback, evoc). Czy taki plecak "uniwersalny" jest w stanie tak samo chronić jak bardziej dopasowany rozmiar innego producenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...