Skocz do zawartości

[enduro] jakie pierwsze zawody


artSt

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

myślę ostatnio dość intensywnie o wystartowaniu w swoich pierwszych zawodach enduro. Póki co jeżdżę na hardtailu. Na zjazdach wg mnie i osób postronnych radzę sobie dobrze, więc chyba na OS-ach wielkiej krzywdy sobie nie zrobię. Oczywiście na zawodach będę już jeździł fullem.

 

Pytanie, czy możecie polecić jakąś edycję, która nie jest najbardziej hardcore'owa? Najchętniej na Dolnym Śląsku.

 

Dzięki i pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkiego wyboru co do enduro nie masz aktualnie - do zeszłego roku była seria emtb, gdzie rzeczywiście można było powiedzieć, że niektóre edycje były bardzo trudne technicznie - tak se myślę że praktycznie każda edycja była trudna z elementami niebezpiecznymi - jazda on sight była wręcz niebezpieczna (stożek, włostowa) w mieroszowie, ściana na ślęży, kamieniołom w szklarskiej... Ale tej serii już nie ma. Bielsko Biała jest dobrym miejscem, jedziesz w sobotę obadac trasę, w niedzielę startujesz. Seria Kellys Enduro Series jest On Sight i tez jest dobrym miejscem do rozpoczęcia jazdy. Porównasz się co umiesz, w którym miejscu będziesz w wynikach, jak się czujesz - najtrudniejsze elementy możesz sprowadzić ale dużo takich miejsc nie powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...