Skocz do zawartości

[stopka] Kross Level B7 2016 - która pasuje do pogiętej ramy?


raficz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jeśli ktoś posiada informację na temat podpórki bocznej która może pasować do pogiętej ramy levela takiej jak w filmie proszę o informację:

 

 

 

znalazłem dwie które może? powinny? się nadawać????

 

1. KROSS CRANE II

 

2. KROSS HERON II

 

tylko nie wiem czy te nie będą zawadzać przy pedałowaniu - rama jest mocno rozgięta/pogięta w tyle...

 

 

ps. jeśli masz pisać żebym nie montował bo nie; to nie pisz no chyba że wiesz że to nie wykonalne w tych modelach:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A musisz tam "stopkę" instalować? Te ramy nie są przystosowane do instalacji takiego szpeju, to tak jakbyś do ferrari chciał zainstalować bagażnik typu trumna - na upartego da się (co nie oznacza, że rozwiązanie takie będzie w pełni funkcjonalne), ale problem jest w złym doborze samochodu, a nie bagażnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zgadzam się w 100%, cały czas ludzie myślą, że rower MTB jest najlepszym rozwiązaniem, nawet gdy 80% jazdy stanowi jazda po mieście... A niektórzy kupują nawet rowery MTB o sportowej geometrii (np. Levele B7) do jazdy rekreacyjnej, a później dziwią się, że plecy i tyłek boli...

 

PS. Nie mówią konkretnie o autorze tematu, bo nie wiem jak on jeździ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do tego roweru szkoda montować stopkę, straci tylko wygląd. Z doświadczenia wiem że stopka przydaje się i nie nawet bardziej nie, zawsze znajdziesz coś o co można oprzeć. A bez niej to moje osobiste zdanie ładniej rower wygląda i lżejszy jest trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A musisz tam "stopkę" instalować? Te ramy nie są przystosowane do instalacji takiego szpeju, to tak jakbyś do ferrari chciał zainstalować bagażnik typu trumna - na upartego da się (co nie oznacza, że rozwiązanie takie będzie w pełni funkcjonalne), ale problem jest w złym doborze samochodu, a nie bagażnika...

Jesteś pewien że nie produkują podnóżek do leveli?

 

Hehe B7 to nie ferrari:) ale miło słyszeć że się tak kojarzy:) - u mnie góry za oknem, na wadze ponad 100kg, raczej lepszego sprzętu do jazdy koło płotu nie dobiorę - rower crossowy nie jedzie dobrze w dół po łące, na wycieczki po asfalcie mam inny sprzęt.

 

 

Przecież w Polsce jest „góralomania”, to nie ma się co dziwić ;)

 

bardzo konstruktywnie.

 

 

Niestety zgadzam się w 100%, cały czas ludzie myślą, że rower MTB jest najlepszym rozwiązaniem, nawet gdy 80% jazdy stanowi jazda po mieście... A niektórzy kupują nawet rowery MTB o sportowej geometrii (np. Levele B7) do jazdy rekreacyjnej, a później dziwią się, że plecy i tyłek boli...

 

PS. Nie mówią konkretnie o autorze tematu, bo nie wiem jak on jeździ... :)

 

Średnio mnie interesuje co robią inni ludzie - ja dałem mostek odwrotnie na pozytyw i pozycja na levelu B7 jest wygodniejsza niż na Authorze Horizon i ogólnie rower jest dużo bardziej komfortowy do jazdy rekreacyjnej, nic mnie nie boli wręcz zsiąść nie mogę i żałuję że tak długo nie mogłem się przekonać do 29 kół....

 

Rower tylko i wyłącznie do sportu,do niczego innego.

Do codziennego użytku bezużyteczny.

 

Mówisz że nie powinienem na nim jeździć rekreacyjnie, dla zdrowia codziennie? Coś się może stać, rozlecieć? Uzasadnij?

 

 

Witam

Do tego roweru szkoda montować stopkę, straci tylko wygląd. Z doświadczenia wiem że stopka przydaje się i nie nawet bardziej nie, zawsze znajdziesz coś o co można oprzeć. A bez niej to moje osobiste zdanie ładniej rower wygląda i lżejszy jest trochę.

 

W szosie nie mam podpórki i nigdy bym nie założył bo jeżdżę na dłuższych odcinakach, B7 jest wręcz idealny aby w moim terenie podjechać do kolegi czy do sklepu, zrobić jakiś skrót po schodach itp. dlatego bez przerwy brakuje mi stopki którą posiadam w trekingu używanym do tej pory ostrożnie do tych celów.

 

W sumie jak się okażę że nie produkują do niego podnóżka to będę musiał się przestawiać na szukanie obiektów do opierania.. Natomiast jak coś dobiorę to spróbuje użytkować i zdecyduje czy mi pasi czy nie przecież się tego nie spawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...