Skocz do zawartości

[rower] Kross B7 2016 lub alternatywa do 4000 zł


moreluz

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo obaw które dzieki Waszym sugestiom miałem to powiem ze ta rama L jest dla mnie naprawde idealna. Nawinąłem kilkadziesiąt km w lekkim terenie (kilka razy awaryjne zeskakiwanie z roweru i tragedii nie było :) ) Sztyca też odp wyciągnieta. Z tego co zauważyłem to na tych 2 blatach jest chyba wolniejszy od poprzedniej maszyny. Czas potestowac go dalej i po przejechaniu kilu setek km powiem cos wiecej ale 1 wrażenia jak najbardziej pozytywne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo obaw które dzieki Waszym sugestiom miałem to powiem ze ta rama L jest dla mnie naprawde idealna. Nawinąłem kilkadziesiąt km w lekkim terenie (kilka razy awaryjne zeskakiwanie z roweru i tragedii nie było :) ) Sztyca też odp wyciągnieta. Z tego co zauważyłem to na tych 2 blatach jest chyba wolniejszy od poprzedniej maszyny. Czas potestowac go dalej i po przejechaniu kilu setek km powiem cos wiecej ale 1 wrażenia jak najbardziej pozytywne...

 Teraz się nagraj i wrzuć na You Tube, będzie można się pośmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano jadąc do pracy lasem wybiło mnie na koleinie pozostawionej przez kombajn leśny.

Dzięki refleksowi nie wylądowałem na drzewie ale awaryjne wyczepienie z spd było i otarłem się pomidorami o ramę.

W tym momencie byłem szczęśliwy że wybrałem mniejszy rozmiar (a co za tym idzie większą zwrotność i kontrolę nad wielką kiszką).

Pomimo obaw, które miałem przed zakupem cieszę się ze przy podobnych gabarytach jak P2W (184/84) wybrałem jednak rozmiar M.

Chcę za to podziękować forumowiczom :thanks:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...