Skocz do zawartości

[zlot] Stallovy Paprykarz 2015 czyli Zlot Miłośników Wszelakiego Żelastwa


anarchy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Ivan, jak byś zobaczył @Maniaka w koszulce M z pierwszego zlotu zrozumiałbyś, że czasem lepiej wiedzieć co się bierze/dostaje :D


Koledzy, Panowie, Szlachta - mała techniczna prośba  - proszę na PW o której mniej więcej możecie być w Szczecinie. Potrzebne mi info do ogarnięcia piątkowego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dobra Moje Ptysie Kochane  :devil: 

Długo czekałem na to info aż w końcu wczoraj w ciągu dnia dostałem odpowiedź. I to taką jak chciałem :)

Ale po kolei: Zeszłoroczna piątkowa trasa po Bulwarach nie została przyjęta z takim entuzjazmem jak myślałem. No cóż - w środku dnia, w słońcu, jadąc rundę próbną wyglądało to malowniczo i radośnie, w tym Miasto z perspektywy Odry. Ale nocą przy cholernym wietrze, nie widząc kto ani co gdzie jest, ze schodami pełnymi szkła po menelskim imprezowaniu trasa wzbudziła u niektórych bardzo "mieszane uczucia".
Wziąłem sobie wszystkie uwagi do serca. Id razu powiem, że z konkurów piątkowych rezygnować nie zamierzam. Zatem w bardzo wąskim gronie w zaciszach kuluarów konsultowałem pomysły. Złożyłem papiery gdzie trzeba na oficjalne zgody. Czekałem, no i się doszczekałem.

Miasto i ZUK (pod który podlegają tereny) zgodziło się na oficjalne zorganizowanie małego "wyścigu" w Parku Kasprowicza! Co więcej - udało się przekonać władze by zdjęły z nas obowiązkową opłatę za zajęcie terenu (w tym przypadku.. 3 tys złotych). Jednak na jakiś większy sponsoring Miasta nie ma co liczyć :(

Co dziś mogę Wam powiedzieć? :)
- wyścig odbędzie się w bliskiej okolicy Cumy - 500m? (mapka z ostateczną lokalizacją zostanie podana w przyszłym tygodniu), w Parku Kasprowicza, pomiędzy godzinami  18:00 -20:00 (godziny, szczególnie zakończenia bardzo luźne),
dzięki temu łatwo po wyścigi zostawić część rzeczy w CUMIE i na lekko uderzyć dalej |w Miasto" by hucznie świętować zwycięzców,
- trasa wyścigu będzie prosta w postaci małej pętli powtarzanej 2,3 lub 4-krotnie (zależne od wielu nieznanych czynników), wyścig na trawie, żwirze.
- ścigamy się w systemie pucharowym,
- start jest (podobnie jak na Bulwarach) obowiązkowy ale prądem nie będziemy zaganiać,

Uwaga bardzo istotna: ponieważ to pierwsza tego typu impreza u nas, o właściwie późnej godzinie, z rzeszą fanów ściągniętą z miasta - OBOWIĄZKOWO ubieramy STROJE WIECZOROWE!
Nie napiszę nic więcej dając Wam pole do popisu i szaleństwa ale nakierowując  tylko powiem, że wieczorem i zakonnice się modlą i dziweczki wychodzą do pracy  :devil: 
Najciekawszy, najlepszy, najniewygodniejszy lub najgłupszy strój zostanie uhonorowany nagrodą dodatkową ;)

Walczycie o tytuł Strzały Północy!
Pozostałe konkury czyli Pogromca Glinu i Najpiękniejsza Stal Roku bez zmian.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Spoko-floko. Przekładka tarczy to przecie nie więcej niż 2 minuty roboty.

 

Zobacze co mam, bo jak słyszę Schwalbe to mi się kozik w kieszeni odmyka :P

 

Ale, ale... Pytanie z gatunku dodatkowych. Jakiej szerokosci wewnętrznie masz obręcz? Bo może poprostu Twardziocha ze soba przyciągnę i mógłbyś na nim pojeździć. Aktualnie opon 29+ ci-umnie dostatek :)

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...