Skocz do zawartości

[zlot] Stallovy Paprykarz 2015 czyli Zlot Miłośników Wszelakiego Żelastwa


anarchy

Rekomendowane odpowiedzi

Powitoł

Ta, mały tabargan od Szyro :P

Spoooooooooro Adamosie przesadziłeś moje możliwości :)

Choć swój mały wkład w modyfikację projektu dodałem :D

 

@Anarchy - urlopuję się poniedziałek/wtorek stetyniestety.

Rocznica ożenku, obiecałem Połówce przedłużony weekend w górach :)

Spadam bo spamuję. Odezwę się na priva...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

UWAGA
Szczególnie dla tych co drapią po głowie, obserwują z cichacza - jutro idę wpłacić zaliczkę za noclegi.
Zarezerwowałem 4 pokoje po 6 osób ale z listy jaka się rodzi (a rodzi się wyjątkowo w bólach widzę - 9 odważniaków się znalazło jak na razie) wychodzi mi, że 18 łóżek będzie max
Zatem jeżeli ktoś się waha a chce mieć zapewniony nocleg w grupie, w przede wszystkim luz co do godziny powrotu do schroniska ma czas do jutro rana.
Naturalnie wpisy będę zbierał dalej i działał co do noclegów ale wtedy nic nie gwarantuję i może być na zasadzie "uda się-nie uda".

ps: byłem dziś w Bukowej - sucho, suchutko... (nie licząc miejsc gdzie zawsze jest mokro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ok, będę i ja. :) karkołomny będzie wypad ze śląska nad morze na weekend, ale powinien dać radę. :D

Kasę poleję dzisiaj w wolnej chwili, bo na konferencji jestem maglowany teraz. 

 

 

Karkołomny kolegobardzosympatyczny to jest Lorda, Kowalskiego i mój wypad z UK lub thomasza z Ser-Landii :P

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Czekaj, ale powiedz, w pracy, że to słuzbowy wyjazd. Kurde tak naprawdę powinni Ci dać jeszcze na bilet w delegację ;)


____________________________________________________________________________________________

A właśnie jedna rzecz - może to niektórych to zdziwi, może nie obchodzi ale wolę przypomnieć: 25 X są Wybory. 
Kto czuje potrzebę, gryzie sumienie lub boi się, że nie zdąży niech pomyśli o zgłoszeniu tego wcześniej u siebie i głosuje w Szczecinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwestii  poruszania się wyjazdowego na Paprykarz2015   na linii  Warszawa-Szczecin (oraz z powrotem)  -  wybiera się ktoś autem, albo by chciał tylko za drogo mu wychodzi samemu?

 

ja auta nie posiadam, ale chętnie się dorzucę do kosztów podróży  - jeśli ktoś chętny to proszę o kontakt na PW  , najlepiej z info od kiedy do kiedy planuje pobyt itd

 

 

@itr  -  Marku, domyślam się , że Ty nadal pałasz miłością do podróżowania pociągiem  ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Chybam gotów

prawdopodobnie nie, ale wyjdzie to na dniach :devil: 

Z innej beki - kto był na Pierwszym Stallovym? :)
W środku dnia zatrzymaliśmy się nad  Glinnym, park dendrologiczny i przerwa na foto. 
Dzień będzie zimny, poranek odległy. Byłem tam teraz i tak sobie pomyślałem - zupy tam nie ugotujemy ale błyskawiczne ognisko plus jedna laska kiełbasy plus buła na łebka? Dwa lata temu jedliśmy tam zimne bułki :)
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

To jest jedno z trudniejszych pytań :)
Sam nie wiem dziś co miałbym założyć. Jak będzie sucho to będzie sucho nie licząc kilku miejsc gdzie zawsze jest błoto. 
Ogólnie jest wiele miejsc piaszczysto ziemistych gdzie woda szybko znika, ale jest też trochę ubitego gruntu lekko gliniastego który tylko czeka na wodę i nieświadomego rowerzystę.
Będzie kilka stromych.. podjazdów :) Będzie trochę łagodnych zjazdów, to nie wyścigi więc może lepiej wziąć lepszą oponę od lżejszej.
Myślę, że na "3 dni przed" zdam ostatni raport z terenu. 


ps: O szerokości nie powiem ani słowa. Jak znam życie i z tego co już słyszałem będziemy oscylować między 33mm a 3calami :)
 _____________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

UWAGA... KOSZULKI :)

Postarałem się wyjść z impasu zrodzonego ciśnieniem, drożyzną i potrzebą elytarności w sposób jak najprostszy. 
Zatem:
- bluzy, koszulki rowerowe - drogie, coolmaxowe odkładamy na "po" - zbierze się ekipa to zbierze, nie - to pomyślimy co zrobić dalej, Wzór będzie stallovy z naciskiem na stal a nie zlot. Każdy kto wykaże się 4130 będzie mógł kupić.
- za to każdy kto będzie na zlocie może zamówić sobie koszulkę bawełnianą "zlotową" i to bardzo "zlotową" ( w przyszłym roku wręcz będzie passe hehe). Zrobiłem projekt, poszedłem do Copylandu w Szczecinie (tam robiłem  w zeszłym roku), dostałem wycenę. 
  Na ich koszulce z bawełny cena 1 sztuki - 50zł. Żeby odebrać sobie ją na imprezie (co ma sens i gwarantuje, że nie wpadnie w niepowołane ręce) zlecenie muszę złożyć do 14 października.
  Uwaga, wzór:

   koszulka%252520szara%2525202015.X2.jpg

Już tłumaczę :)
- koszulka w kolorze szarym melanż (nitka od jasno do ciemnoszarej)
- nie chciałem takiego minimala jak rok temu

- "3" oznacza trzeci zlot. Tak, tak Panowie, sam w to nie wierzę. A jeżeli pomyśleć, że z niektórymi jak Bartosz Morfish, Marek Itr czy Ivan Odczasudoczasu jeździliśmy już na TKSie to prawie 3 dekady :)
Postaram się dowiedzieć jutro, w poniedziałek jak wygląda realnie wymiarówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...