Alpfek Napisano 2 Czerwca 2015 Napisano 2 Czerwca 2015 Witam. Poszukuję roweru górskiego, na którym mógłbym z przyjemnością pokonywać dziesiątki kilometrów w moich pięknych okolicach. Chciałbym, aby był to rower górski, ze względu na teren, jednak na asfalcie też będę spędzał sporą część czasu. Lasy 50% - asfalt 50%. Od razu mówię iż roweru crossowego nie chcę. Najbardziej interesował by mnie zakup roweru na kołach 29 cali, jednak jestem bardzo niski 168 długość wewnętrzna nogi 77cm. Jednak jeśli znajdzie się coś ciekawszego na kołach 27,5 to też z chęcią zobaczę. Rower na kołach 26 cali jest ostatecznym wyborem, którego jednak wolałbym nie podejmować. Cena roweru max. ~ 2300zł, jednak jeśli będzie tańszy to będzie dla mnie plus. W sklepie stacjonarnym z 29 calowych polecono mi ten rower: http://chlebek.shoper.pl/rower-merida-big-nine-100 http://chlebek.shoper.pl/pl/p/Rower-Scott-Aspect-940-2015/8886 Jednak, jestem laikiem pod względem osprzętu, a nie chciałbym kupić roweru, z którym będę miał ciągle problemy. Proszę o pomoc forumowicze i z góry dziękuję P.S bardzo dużą wagę przykładam do wyglądu roweru, ponieważ nie chciałbym jeździć na czymś co w ogóle. nie będzie mi się podobać.
Wilczekk Napisano 4 Czerwca 2015 Napisano 4 Czerwca 2015 · Ukryte przez safian, 4 Czerwca 2015 - Brak powodu Ukryte przez safian, 4 Czerwca 2015 - Brak powodu http://allegro.pl/trek-6300-wsd-17-5cali-rama-xt-deore-hydraulika-i5415927952.html w sam raz pod twój wzrost
Rulez Napisano 4 Czerwca 2015 Napisano 4 Czerwca 2015 · Ukryte przez safian, 4 Czerwca 2015 - Brak powodu Ukryte przez safian, 4 Czerwca 2015 - Brak powodu Spam, już idzie raport.
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.