Skocz do zawartości

[opcje] logowanie - zapamiętaj mnie - czemu nie działa ?


fylyp

Rekomendowane odpowiedzi

po zmianie serwera na którym jest forum, czy adresu (z .jgc na . org) przestała mi działać opcja "zapamiętaj mnie" podczas logowania. pomimo zaznaczonego pola przy ponownym włączeniu strony znowu muszę się logować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. mnie zapamiętuje. Trzeba się od nowa logowac kiedy ktoś wyczyści pliki cookies. Jest jeszcze w opcjach internetowych taka zakładka "zawartość" a w niej "autouzupełnianie". O ile dobrze pamiętam jest tam coś odnośnie zapamiętywanych haseł w necie formularzy i stron www. Także trzeba się pobawić.

Pozdro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

serwer nie zostal zmieniony, to po 1. A po drugie, forum zapamietuje sesje, ale pewnie jedziecie na starych cookiesach. Wyczysccie wszystkie cookie, temporary internet files. Ja nie musze sie logowac. Mam tak samo, jak bylo wczesniej. Jestem zalogowany

 

i sprawdzcie czy macie wpisany adres http://www.forumrowerowe.org a nie http://forumrowerowe.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U mnie dalej problem!

Loguje się na www.forumrowerowe.org , mam nowego windowsa, cache i cookies wyczyszczone,ale dalej co jakis czas msuze sie logowac, nie chce mnie zapamietac, sprawdzone na kilku systemach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dalej problem!

Loguje się na www.forumrowerowe.org , mam nowego windowsa, cache i cookies wyczyszczone,ale dalej co jakis czas msuze sie logowac, nie chce mnie zapamietac, sprawdzone na kilku systemach.

No jak czyścisz cookisy to normalne że musisz sie od nowa zalogowac. Każde wyczyszczenie tego w opcjach internetowych lub przez program do zacierania śladów w necie powoduje ze nie bedziesz zapamietany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak czyścisz cookisy to normalne że musisz sie od nowa zalogowac. Każde wyczyszczenie tego w opcjach internetowych lub przez program do zacierania śladów w necie powoduje ze nie bedziesz zapamietany.

Ciasteczek nie czyszcze, no chyba,ze nowy FF je sam czysci co wyjscie:/ Ale gdyby nawet to tylko na waszym forum mnie wylogowuje,bo na kazdym innym jestem dalej zalogowany (forum z Waszym skryptem i te ze starym php)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...