Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Pokręciłem troszkę przy krossie, tylne koło idzie z polskiego sklepu ponad tydzień,  tyle ile sobie w widełkach wysyłki zaznaczyli.
Czyli, przyjęcie zamówienia, dwa dni zastanawiania, dwa dni pakowania, dwa dni nadawania i dwa dni dostarczania.
W poniedziałek powinno być.

DSC01177.png.e7f22e3a22f2f004b800b5cfc5dcdc94.png


 

DSC01180.png.578807f118a0ea5f766fb07e6487486a.png

:Pozdrow'er

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olałem ostrzeżenia @Sobek82 przed porannym deszczem (pewnie mu się nie chciało wstać), razem z Żanetą zrobiłem mleczną dolewkę i ruszyłem w trasę. Wyrkęciłem prawie 71km'ów, z czego ostatnie 25 w... wykrakanym deszczu :) Generalnie fajowo było. Ręka/łokieć naprawiony - można jeździć.

20230423-094652net.jpg

No i Skociszcze poznał nowego stalowego kolegę wykutego przez @Sobek82 :) 

20230423-134406net.jpg

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CoolBreezeOne póki jeszcze nie zaschło, wylej to goowno z opon i kup jakiś normalny uszczelniacz. :) I mówię całkiem poważnie, dostałem niedawno 0,5l w zestawie z oponami, a że nie miałem innego, to je wlałem - po miesiącu z uszczelniacza został przylepiony do opony twaróg i woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem oponki Conti dubel fighter III ,po czym zdjalem przednia i założyłem schwalbe racing ralph 2.1 .

 

Ale chyba najlepiej byłoby jakieś 2.3 założyć szutrowki ,istnieje taka opona ? 29 ,szerokość 2.3 szybki szutrowy bieżnik. 

 

 

20230424_181204-01_copy_1156x867.jpg

Żeby dość lekko się toczyła po szutrze i asfalcie .nie jezdze po błocie po piachach i korzeniach, normalnie kolarstwo romantyczne ,łykanie km .😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sobek82 napisał:

Niestety, żona była zdziwiona że para skarpet kosztowała niemalże 180 zł 🥹🤣

 

Na szczęście Żonka rozumie moja pasję 

2 minuty temu, Greg1 napisał:

Niestety żony często dziwią się dość niskimi cenami niektórych części rowerowych wyrwanych gdzieś okazyjnie jednocześnie nie dostrzegając masakrycznie wysokich z naszego punktu widzenia cen kolejnych torebek, bluzek, tudzież innych bucików na wiosnę 🤣

 

I to się nazywa legalizacja zakupów, kochanie dawno nic sobie nie kupiłaś. Torebka ,bluzka ,itd .

I wtedy ty kupujesz nowy gadzet dla siebie skoro ona kupiła to i ty 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...