Skocz do zawartości

[Do 3500zł] mtb/ szosowy dla 12 latka.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko jedną uwagę: piszesz że masz 12 lat i że JUŻ prawie nie rośniesz. To znaczyłoby że wymykasz się normom naszego gatunku, bo wg zegara biologicznego fazę wzrostu z prawdziwego zdarzenia to masz jeszcze przed sobą. 


Po co do usa? Jak twoj tata ma firme to prowadz ja z nim i rozbudowywuj ja, obeznaj sie w interesach, bo pewnego dnia zostaniesz sam.
A co myslisz o rowerach 27,5 nie wal bys?

Kolega prosił o porady w sprawach rowerów a nie drogi życiowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mój post byl 50/50 bo sie chlopaka spytalem o koło 27,5, masz piebiadze to mozesz sobie kupic fajny gotowy rower na kole 27,5 a jak skonczysz rosnąć to zmienisz rame na nową, Mozesz mi powiedziec dokladnie gdzie i jak jezdzisz. Robisz jakies hopki jtp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scarlett proszę Cię daj sobie spokój z takimi radami. Nudzisz się to idź sobie pojeździć. Kolega ma problemu i trzeba go naprowadzic na odpowiednią ścieżkę.

 

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sporo pogórków, pseudo wyskoczni tam :) Więc na pewno bym trochę "latał" dlatego szukałem roweru z zawieszeniem też tam pod siadełkiem :) Moją uwagę przykół moon v1 ale skoro kross to słaba firma, to sobie go wybiłem i to nie ze względu na cenę :) Można by było się dziwić że takie fajne tereny do jazdy na rowerze, są w mieście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 12lat i piszesz o motocyklu 125?  :whistling: Co do roweru, to moim zdaniem starczyłby taki: http://www.top-narty.pl/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=226097&variant_id=244756 akurat mają rozmiar S, rama jest z tej serii Krossa, która nie pęka, masz hamulce tarczowe i przywoity osprzęt. Za parę lat taki rower sprzedasz i kupisz coś lepszego, a i przy takim budżecie rower tak bardzo nie uderzy po kieszeni.  :icon_wink:  Na pewno jest to lepszy wybór niż Hexagon X9, który ma moim zdaniem cienką geometrię. Musisz się też liczyć z tym, że "juma nie śpi" i potencjalny złodziej widząc dwunastolatka na rowerze za 4-5k może to uznać za łatwy kąsek  :thumbsup:​ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ten http://www.top-narty.pl/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=226097&variant_id=244756 nie złamie się przy jakimś wyskoku? I o jakim wieku mówimy nie dowiedziałem się tego od któregoś z pierwszych postów. :) Bo jeśli to są 3 lata to dobrze :D Jeśli wyżej wymieniony nie pęknie przy jakimś wyskoku to go biorę spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy o jakie wyskoki Ci chodzi. Jeśli masz na myśli jakieś ogromne, to lepszym wyborem będzie rower Dirt/Street. Nikt nie powie ci ile lat na nim pojeździsz, bo to zależy od wielu czynników począwszy od tego ile urośniesz, kończąc na tym, że kolarstwo cię pochłonie i sprzęt zmienisz szybciej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz wnioskuję, że jesteś kasiasty :) Szukasz też dobrego, markowego roweru. Znalazłem cosik dla Ciebie. Porsche ostatnio wypuściło bicykla za 11,5k zł :) Dla Ciebie idealny bo przecież Porsche to dobra marka, rower jest leciutki (karbonik), tarcze ma, wygodne przerzutki też, a jak by Ci nie pasował to BMW i Mesiek też coś dla Ciebie mają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...