Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witacie.
Przywitam się drugi raz ponieważ, pierwsza wiadomość to pewnie gdzieś w dalekim archiwum😀

Długa nie obecność nie spowodowała że zapomniałem jak się jeździ na rowerze, choć muszę przyznać że czasy się zmieniły i rowery też.

Według mnie chyba na gorsze, a już na pewno na bardziej leniwe 😜 

Obecnie robię upgrejt mojego staruszka który nadal ma się bardzo dobrze ale może się mieć lepiej.

Dużo czytam, więc dzięki za wiedzę którą się dzielicie ! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć Wszystkim,

Wielkie dzięki za skarbnicę wiedzy tutaj!

Najpierw sporo poczytałem, teraz czas coś napisać.
Trochę pojeździłem "bajkpakingowo" i zamarzył mi się gravel na codzienne przejażdżki asfaltem, szutrem i leśnymi drogami.
Tak więc zaczynam nową przygodę z rowerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

- Cześć! Mam na imię Paweł.

- Cześć, Paweł!

- Nie pedałuję od 4 godzin.

- Brawo, Paweł!

- Czuję, że nie dam rady! To jest silniejsze ode mnie! Muszę się gdzieś przejechać! Ale wrócę, by się przed Wami wygadać. Gdzie byłem i co widziałem.

- Na razie, Paweł!

ŁYNA 04.jpg

  • +1 pomógł 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam serdecznie wszystkich :) 
Z tej strony Darek, na rowerze jeżdżę regularnie dopiero od kilku miesięcy. Śmigam przeciętnie co drugi dzień, tak po 30-50 km (na więcej nie ma czasu przy trójce małych dzieci...). Od niedawna rower Trek FX+ ale już rozglądam się za czymś bardziej terenowym na leśne ścieżki i z pewnością tu znajdę cenne porady!  Pozdrawiam z Rybnika :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siemanko. jestem Marcin i mieszkam w Szwajcarii. Rower jest jednym z moich ulubionych sportów odkąd przestałem z niego regularnie spadać. Ale nie tylko sportem, bo także ulubioną formą komunikacji miejskiej. Od kilku lat, głownie przez to gdzie mieszkam, jeżdżę na rowerze szosowym. Mam też mały kanał na YouTube na który wrzucam również filmy o tematyce rowerowej, w tym vlogi.

Na forum jestem od dawna, głównie incognito, ale pomogło mi nie raz przy wyborze roweru lub drobnych naprawach i serwisie, które w miarę możliwości robię sam. No to witajcie!

PS. naprawdę fajny / user friendly silnik forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Witajcie maniacy.

Jestem świerzym emerytem i czepiłem sie roweru. Już zdążyłem sie powymądrzać o Suntourach i zapomniałem o przywitalni. 

Mam 5 rowerów ale kupiłem tylko jeden Giant Roam 1. Poza tym Giant Talon Giant Syncross i Kross Hexagon i maskotka- Marin sztywny ale za to baaardzo stary i śmieszny bo mały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,mam na imię Jakub, rower to moja pasja, zwłaszcza szosa. Po krótkim epizodzie w Łódzkim "Społem" ciężko jest rozstać się z dwoma kołkami. Pozdrawiam wszystkich rowerowych wariatów i pozytywnie zakręconych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2024 o 11:08, abdesign napisał:

No to ja się przywitam niestandardowo, bo po bardzo długiej przerwie od forum ;) wczoraj zrobiłem pierwsze 20km.

Pierwsze wyjście na rower... po niemal roku.

A co się stało,  kontuzja czy wypalenie? 

Tak wiem, mam zapłon z tym pytaniem po miesiącu  :😀 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

Jeżdżę sobie rowerem fitnesowym ( tu w Norwegii zwanym hybrydowym ) na co dzień ( jak nie zasypie śnieg ) zwłaszcza do pracy.

Mam staruszka marki Velotech ponad 11 lat, ale się lubimy, regularnie serwisujemy i na razie nie planuję zakupu nowego ( choć myślałam o składaku na wyjazdy ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...