Hej,
pojawił mi się taki ubytek w oponie Schwalbe Lugano 2. Jeździć i obserwować czy od razu dla bezpieczeństwa wymienić? Po zbadaniu dotykiem z zewnątrz nie wyczuwam żeby coś tkwiło w oponie. Od wewnątrz nie sprawdzałem. Od wykrycia tej dziurki przejechałem jakieś 20 km bez przygód i straty ciśnienia.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.