Skocz do zawartości

walker

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jaką długość ramy muszę wziąc aby była dobra. Mam ok. 175 cm Jaką rame potrzebuję 17' czy 19' ?
Jak masz długa nogę, to pewnie 19". Zmierz nogę i wtedy zobaczymy, tu masz podana geometrię  http://www.cube.eu/en/bikes/mtb-hardtail/attention/cube-attention-sl-29-blackngreynblue-2015/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 Shimano Deore BR M615 Hamulce tarczowe kpl. przód tył okładziny żywiczne 2014 czarne - Internetowy Sklep Rowerowy, rowery sklep - RowerTour z Bydgoszczy

400 zł za kpl. to niewiele jak dla mnie, jeżeli te hamulce są dobre. To wysoka półka te hamulce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wyszło 80 ?Chyba dobrze mierzyłem
Optymalna byłaby 18", do 19" radziłbym się przymierzyć. Możesz to w najbliższym sklepie na rowerze z kołami 29" w rozmiarze 19".

 

Który lepszy ma osprzęt?
Zdecydowanie Romet :thumbsup:

 

 

To wysoka półka te hamulce??
Średnia, są dobre i powinny Ci w zupełności wystarczyć chyba że planujesz ostre zjazdy w górach wtedy proponuje SLX. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Średnia, są dobre i powinny Ci w zupełności wystarczyć chyba że planujesz ostre zjazdy w górach wtedy proponuje SLX. 

Jeżdżę głównie po mieście a po nierównym terenie okazyjnie więc chyba dadzą radę.

Poprosiłbym jeszcze o radę odnośnie ramy bo myślałem że 21 będzie dla mnie dobra ale okazuje się że jest albo 20 albo 22.

I jak jest z tą kierownicą można ją regulować czy nie? Chodzi o rower w/w romet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

który z nich lepszy ?
Na kołach 29' ma troszkę lepszy osprzet.

 

czy rama 17 starczy ?
na pewno ale może 19" by była dobra zawsze to dłuższa górna rura, bedziesz lepiej wyciągnięty.

 

ale okazuje się że jest albo 20 albo 22.
22" :thumbsup: 

 

I jak jest z tą kierownicą można ją regulować czy nie?
Tam mostek jest na minus czyli idzie w dół można go jedynie odwrócić aby poszedł na plus czyli do góry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

w obu przypadkach mogę regulować i w górę i w dół kwestia tylko obrócenia mostka ???
Tak

 

aki zakres jest tej regulacji?? 
to zależy od tego z jakim kątem jest dany mostek. Im z większym kątem tym masz większą możliwość podniesienia kierownicy. Można też mostek wymienić np. na  taki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A jak ze szczelnością tego cuda.
W swoim crossie mam powietrznego NRX-a, w mtb mam Rebę i nie mam żadnego problemu ze szczelnością. Oczywiście może się trafić nieszczelny egzemplarz ale od tego jest gwarancja. Nieszczelność dotyczy nie tylko powietrznych amortyzatorów ale i olejowych też. Na szczęście takie przypadki to rzadkość i najczęściej spotykana przy nie właściwym serwisie amortyzatora. 

 

Nie uważanie że lepszym wyborem będzie zwykły amorek
Odkąd jeżdżę na powietrznych nie marzy mi się powrót do olejowych 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...