Skocz do zawartości

[Rower] Kands Maestro 2013 - test etapowany


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką prośbę do użytkowników tego roweru. Chcę sobie taki kupić, jednak mam bardzo małe mieszkanie i muszę najpierw znaleźć dla niego miejsce na scianie, poziomo lub pionowo. Jest to uzależnione od wymiarów roweru, dlatego do Was wielka prośba, bo potrzebuję wymiarów od początku przedniego koła do końca tylnego, od ziemi do najwyższego punktu (kierownicy/siodełka) oraz odległość od początku jednego pedała to końca drugiego. Dzięki tym wymiarom, przed zakupem będę w stanie ocenić czy uda mi się trzymać ten rower w domu a to dla mnie ważne. Liczę na Was i z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze flaczek, coś mi wczoraj zaczęło skrzypieć w okolicach korby. Musze obczaić o co biega, czy tylko wystarczy dokręcić korbę czy to może coś z suportem.

Skrzypienie nie jest permanentne raz jest, raz go nie ma.

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to w kolanach ci skrzypi ? mi wczoraj padl gwint w nakretce, ktora srube mocujaca siodelko do sztycy trzyma-trzymala. po prawie 3 latach gwint zwinal sie na srubie. 

 

 

pochwa.



tz. sruba jest ok, na niej zostal gwint z nakretki. ps. allegro nie dziala od wczoraj. zamach terroristićny ci jak ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kolanami pod tym względem wszystko ok ;) początkowo też myślałem, że mi się siodełko poluzowało na jarzmie i stąd to skrzypienie ale wstałem z siodełka i pedałując nasłuchiwałem. Zdecydowanie dzwięk wydobywa się z okolic korby

 

p.s. allegro działa znakomicie, godzinę temu dokonywałem zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kurcze flaczek, coś mi wczoraj zaczęło skrzypieć w okolicach korby. Musze obczaić o co biega, czy tylko wystarczy dokręcić korbę czy to może coś z suportem. Skrzypienie nie jest permanentne raz jest, raz go nie ma.

 

Zapiaszczone pedały? W mufie suportu nazbierało się syfu? Stery? Trzaski - temat rzeka. Co mi przypomniało jak ponad miesiąc temu tropiłem podejrzane dźwięki co skończyło się rozebraniem bajka na czynniki pierwsze i obklejeniem wszystkiego co ma potencjał do obijania o siebie rzepem samoprzylepnym :D

 

Za to teraz mam błogą ciszę :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować dokręcić korby (to bardzo częsty powód skrzypienia)

Ja miałem swego czasu inną przyczynę, mianowicie czasami skrzypiały... buty SPD (M087) uwierzcie kapnąłem się dopiero po wielokrotnym rozebraniu korb, pedałów itp :) Sprzypiał język butów o wewnętrzną powierzchnię buta - pomogła jakaś pasta do butów czy tam inny czyścik z CCC. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie do osób które w poprzednich latach śledziły ceny rowerów. Czy jest jeszcze realna szansa na obniżkę ceny Kandsa Maestro z 1230 zł? Czy mogę się spodziewać obniżki na maksymalnym poziomie powiedzmy 50 zł? Chodzi mi tutaj już o taką finalną wyprzedaż rocznika 2013 która będzie pewnie z końcem roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie do osób które w poprzednich latach śledziły ceny rowerów. Czy jest jeszcze realna szansa na obniżkę ceny Kandsa Maestro z 1230 zł? Czy mogę się spodziewać obniżki na maksymalnym poziomie powiedzmy 50 zł? Chodzi mi tutaj już o taką finalną wyprzedaż rocznika 2013 która będzie pewnie z końcem roku.

Napisz do sprzedawców może uda Ci się wynegocjować jakąś lepszą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...