Skocz do zawartości

Wyniki na pętli dookoła Parku Śląskiego


Woland11

Rekomendowane odpowiedzi

trochę się tu śmiejecie, a ja poważnie wam mówię, że Stu nieźle naprawdę zapierdala...choć oczywiście te czasy z początku tego wątku to raczej nierealne :)

nie nie, my dzisiaj serio pociślismy trochę, tylko w opony trzeba było 4 bary władować ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha! Dobrzy jesteście tylko zamiast kasków proponuje wam okulary se kupić, bo trochę ślepi jesteście skoro nie potraficie odróżnić roweru górskiego od szosówki...albo jest druga opcja-po prostu za szybko jechaliśmy na tym rondzie i dlatego nie zdążyliście odróżnić! Ja was mijałem pół metra jak staliście jak kołki tuż przy rondzie, łysy bez kasku, a chłopaki za mną byli w kaskach, więc nie mogło być pomyłki. Pomyślcie, a se przypomnicie dokładnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha! Dobrzy jesteście tylko zamiast kasków proponuje wam okulary se kupić, bo trochę ślepi jesteście skoro nie potraficie odróżnić roweru górskiego od szosówki...albo jest druga opcja-po prostu za szybko jechaliśmy na tym rondzie i dlatego nie zdążyliście odróżnić! Ja was mijałem pół metra jak staliście jak kołki tuż przy rondzie, łysy bez kasku, a chłopaki za mną byli w kaskach, więc nie mogło być pomyłki. Pomyślcie, a se przypomnicie dokładnie...

 

 

był jeden łysy dziadek i usilnie próbował dogodzić dwóch "górali" ale ciężko mu to wychodziło... nie wiem czy to byłeś Ty bo Cię nie znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę się tu śmiejecie, a ja poważnie wam mówię, że Stu nieźle naprawdę zapierdala...choć oczywiście te czasy z początku tego wątku to raczej nierealne :)

Ciekawe o których czasach mówisz? Poniżej 10minut  nie realne zejść na mtb, z tego co mi wiadomo to na pętli najlepszy czas to 9:11 należy do gościa o imieniu Mirek, nie wiem jak teraz, ale w tamtym roku tego gościa można było często widzieć na pomarańczowej szosie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stu jeździ ze średnią około 31 na kilku okrążeniach , to naprawdę nieźle, szybko jak na górala nawet na slikach.

Jednak te jego wyniki 10 minut na okrążenie...w to jakoś uwierzyć nie mogę (wspominał o tych wynikach na początku wątku )

ja tam mu wierzę, ale nas nie przebije... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak te jego wyniki 10 minut na okrążenie...w to jakoś uwierzyć nie mogę (wspominał o tych wynikach na początku wątku )

Na poczatku wątku to pisałem tylko o średniej 32,3 na 70km i taka miałem, oczywiscie nie w pojedynkę-pomagali mi zajaczkowie, którzy sie wtedy ze mna scigali :)

 

Natomiast te dwa wyniki 10.21 i 10.07 to byla pogoń za szosa! Samemu nie wykrece raczej takich czasów bo nie potrafię jechac równym tempem-to po prostu trza trenować, a mi sie nie chce, chociaż dzis kumpel zmierzył ukradkiem czas jak ja bylem zajacem i bylo ponoć 10.55 a jechałem se na luzaka...

 

Mało tego jestem pewien, ze spoko sie zejdzie poniżej dychy, ale trza miec mocnego zająca na szosie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku wątku to pisałem tylko o średniej 32,3 na 70km i taka miałem, oczywiscie nie w pojedynkę-pomagali mi zajaczkowie, którzy sie wtedy ze mna scigali :)

 

Natomiast te dwa wyniki 10.21 i 10.07 to byla pogoń za szosa! Samemu nie wykrece raczej takich czasów bo nie potrafię jechac równym tempem-to po prostu trza trenować, a mi sie nie chce, chociaż dzis kumpel zmierzył ukradkiem czas jak ja bylem zajacem i bylo ponoć 10.55 a jechałem se na luzaka...

 

Mało tego jestem pewien, ze spoko sie zejdzie poniżej dychy, ale trza miec mocnego zająca na szosie :)

wystarczylo dzisiaj do parku przyjechac i bylibysmy zajacami (czas 9:31) no ale co z tego... i tak bys nas nie dogonil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że wg WPKiW czy Parku Śląskiego pętla liczy dokładnie 6,42km

 

:thumbsup:

uuu no to faktycznie na te 100 metrów z 2 - 3 minuty trzeba by doliczyć :/

 

 

btw. łysy dziadek z dwoma góralami również musi doliczyć 2-3 minuty za te 100 metrów co ominęli   :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu no to faktycznie na te 100 metrów z 2 - 3 minuty trzeba by doliczyć :/

lol, dalej śmiem wątpić czas poniżej 10min na mtb o kapciu 2.25 jak większość pewnie. Fajny temat z cyklu mity i legendy jak ktoś to już wcześniej zauważył kilka/kilkanaście postów wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że ja tam dzisiaj nie zajrzałem, a przejeżdżałem obok.

z takimi zającami to i swoją życiówkę bym wykręcił :)

 

erzurum na góry się z nami wybierz w sobotę :) lecimy na Wielką Raczę... co Ty na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechałbym bym, tym bardziej, że trasa mi bardzo odpowiada, ale w panach już krawców wierch na weekend i ubolewam bo bez koła...obowiązki hehe

uuuu... przejeżdżaliśmy tam jak na Pilsku byliśmy, a czemu bez koła ? cóż to za obowiązki masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pojechałem na pętli w tym kierunku co Stu jeździ, niestety dziś nie jeździł.

aa to nawet dobrze.. był jakiś łysy w białych spodenkach i niebieskiej koszulce, miał białe opony.. ale to faktycznie niemógł być stu... bo ten koleś ledwo dychał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...