Skocz do zawartości

Wyniki na pętli dookoła Parku Śląskiego


Woland11

Rekomendowane odpowiedzi

pojadę na czas i porównamy :) ja jeżdżę na oponach 2.1 - 2.25 w średnim tempie kółko zajmuje 14 minut, do około 12min. na pewno zejdę, ale poniżej 11..wydaje się, że to świetny wynik.

 

Tak, poniżej 11 minut zejść jest bardzo ciężko dla osoby jeżdżącej rekreacyjnie, mnie się udało 2 razy, z moich znajomych jeszcze dwie osoby mają czas 10*

Spodziewam się jednak że wymiatacze na szosówkach by tam do 8* minut zeszli.

W moim przypadku powtarzalny wynik to około 11:30, w tym roku miałem 11:51 ale nie na maxa. Do przejazdu 12 minutowego trzeba na rowerze MTB produkować w tym czasie średnio ok. 300W.

 

Metodyka jaką stosujemy: start lotny (nie z zatrzymania), jadąc aleją główną rowerową start i meta ok 2m przed rondkiem, potem standardowa trasa wokół parku przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.

 

Opis tutaj: http://czasowki.appspot.com/track/wpkiw/details

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jeżdżę w tym kierunku, start i metę zrobię na wiadukcie nad kolejką wąskotorową..koło wieży tv, ale to nie ma znaczenia.

przy tak szybkim jeżdżeniu najważniejsze jest żeby jeździć w tygodniu i to najlepiej w godzinach do południa.

Inaczej byłby to sport ekstremalny już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czołem panowie!

Co jest z wami!? To juz nikt nie kreci po parku w lato???

Bez obaw ja teraz jestem totalnie bez formy więc wpadajcie, macie szanse! ;)

Dzisiaj pękło 13 dużych ze srednia równo 31km/h

Zapraszam tych co jezdza głownie na szosach, bo Mtb to będziecie płakać nawet jak Stujumper nie ma formy... :)

 

Pozdro dla ciezko trenujacych w pocie czoła do ostatniego km ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pękło 13 dużych ze srednia równo 31km/h

Zapraszam tych co jezdza głownie na szosach, bo Mtb to będziecie płakać nawet jak Stujumper nie ma formy... :)

 

Pozdro dla ciezko trenujacych w pocie czoła do ostatniego km ;)

 

Hehehe... tak trzymaj Stujumper :icon_wink: , juz jestes tu doceniany i lubiany, a cos czuje, ze twoja slawa i zazdrosc ludu dopiero nadchodzi :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

Bez obaw ja teraz jestem totalnie bez formy więc wpadajcie, macie szanse!



No ale jak to bez formy Stujumper?! :huh:  Jeszcze w połowie maja robiłeś takie wyniki, że wszyscy zastanawiali się, co to za nowy talent pojawił się w polskim kolarstwie, a tu nagle w połowie sezonu takie roztrenowanie?! :no:  Zapytam tylko: "co to się staneło" Miszczu? (bo chyba nie piorun pier.....? :D)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No ale jak to bez formy Stujumper?! :huh: Jeszcze w połowie maja robiłeś takie wyniki, że wszyscy zastanawiali się, co to za nowy talent pojawił się w polskim kolarstwie, a tu nagle w połowie sezonu takie roztrenowanie?! :no: Zapytam tylko: "co to się staneło" Miszczu? (bo chyba nie piorun pier.....? :D)

...3-4h snu na dobę:/ tego chyba nie trzeba tłumaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro o 17 spotkanie pod bramą ZOO ? Nogi takiej nie mam, ale przynajmniej udowodnię innym, że Ty masz.

 

Ubiór USPS, jakby co i mtb.

Troche za wczas, ale po 18ej bede na pewno!

Ubiór hmmm...na luzaka, czyli szorty, czarna bokserka i laczki takie jak do wody sie wchodzi na kamienistych plażach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13:52 póki co mój rekord, średnia 26,71 km/h, dziś około 17, było dość tłoczno i duszno. Chciałbym zejść do poniżej 12 minut, mam nadzieję że do końca sezonu forma na tyle wzrośnie :)

http://www.runtastic.com/pl/uzytkownicy/Krzysztof-Barczyk/sesje-sportowe/97016952

jaki masz dystans jednej pętli na liczniku?

 

przy tym czasie jaki wykręciłeś średnią powinieneś mieć wyższą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznika nie wyzerowałem, a trochę się pokręciłem przed pomiarem czasu więc nie wiem. Wyniki z licznika i aplikacji  +/-pokrywały się gdy je porównywałem po innych przejazdach. 

 

Edit:

Faktycznie coś się nie zgadza. Jedyny parametr jaki mogę porównać to Vmax; licznik 42,58- aplikacja 37,01.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13:52 póki co mój rekord, średnia 26,71 km/h, dziś około 17, było dość tłoczno i duszno. Chciałbym zejść do poniżej 12 minut, mam nadzieję że do końca sezonu forma na tyle wzrośnie :)

http://www.runtastic.com/pl/uzytkownicy/Krzysztof-Barczyk/sesje-sportowe/97016952

O 17ej to w parku mozna posiedzieć na browcu, a nie robic czasówke! Za ciepło to raz, za tłoczno to dwa:)

 

A propos czasów to ja dzisiaj skromnie po dwu dniowym byczeniu nad woda i nabieraniu koloru "ciemny machoń" zmordowalem standardowe 70km w średnim tempie 30km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz biegnij szybko do drugiego pokoju prosic mlodszego brata czy kumpla co by potwierdzil te opowiastke, jako niby ten jezdziec na zoltych kolach :D ...Brawo coraz lepiej :)... ale chyba bedziesz mial z kazdym dniem, mniej czytelnikow a zarazem fanow ;) ...a nie przepraszam ja zawsze bede twoim fanem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...