Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Plastyk

Olej Rohloff na spółkę

Rekomendowane odpowiedzi

Plastyk

Witam,

rzucam pomysł zakupu 1l Rohloffa na rozlanie.

Niestety na razie na pewno nie mógłbym się zająć organizacją, ale chciałbym wiedzieć czy w ogóle jest zapotrzebowanie. Obecne ceny zaczynają się od 180zł/litr, czyli 18zł/100ml + jakieś 2zł do przesyłki jeśli nie znajdzie się tanio na miejscu. Ceny za 75ml wahają się w granicach 25zł. Gdyby nikt nie podjął się zakupu mogę się tym zająć najwcześniej za jakiś miesiąc, mieszkam w Opolu.

Dla mnie pewne 200ml i dla kolego wstępnie 100ml, zostaje 0,7l.

Ktoś wstępnie chętny?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
adamos

Wszedłem w temat, bo myślałem, że chcesz piastę na spółkę kupować :D

Gdzieś widziałem ostatnio (chyba 250ml buteleczka) dość tanio w promocji. Jak odnajdę gdzie, to wrzucę Ci linka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Plastyk

Chętnie, bo widzę że nie ma odzewu.

Swoją drogą mogłem rzeczwiście dodać w temacie 1l :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
andrzejp1025

Witam

Rowniez jestem zainteresowany 100ml

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
`MarX

ja również 100 ml ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ukaniex

Czy temat ruszyl, czy umarl smiercia naturalna? Bylbym chetny na sete.

Sent from my 20hpuo3.jpg using wrxb2d.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Plastyk

Obserwuję, lecz jak widać wciąż mało chętnych. Rozumiem, że jeśli ktoś się nie wycofa jego głos pozostaje ważny :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• A5P3R
      Przez A5P3R
      Witam  Potrzebuję pomocy w doborze oleju do Boxxera WC 2014. Serwis miał robiony w kwietniu tego roku ale dostał dziwnej zamuły i myślę że wymiana oleju w dolnych goleniach (nie w tłumiku) i wyczyszczenie ich poprawi to. Z tego co rozumiem ze strony producenta to w tłumik idzie olej 5W a do dolnych goleni (czyli to co chcę zrobić) 15W, choć słyszałem że można też wlać np 10W. Dobrze zrozumiałem tą instrukcję?
       https://www.sram.com/sites/default/files/techdocs/2011_boxxer_world_cup_technical_manual_rev_b.pdf
      Drugie pytanie to jaki olej tam wlać? Myślałem nad czymś lepszym, czyli Motul Shock Oil VI 400 ale nie wiem jak to się liczy żeby gęstość była odpowiednia czyli te 15W, bo tu jest podana wskaźnikiem "VI". Na koniec myślałem wyjąć te gąbki do smarowania, wyczyścić, zamoczyć w świeżym oleju, zamontować z powrotem i posmarować uszczelki kurzowe "sram butter".  Był bym wdzięczny gdyby ktoś mi z tym pomógł  
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc 
    • Davo_13
      Przez Davo_13
      Cześć mam na imię Dawid. Od sierpnia strasznie zajawiłem się rowerami, wyciągnąłem swój stary rower z szopy i zacząłem uczyć się sztuczek i bardziej agresywnej jazdy. Wiele się nauczyłem przez te dwa miesiące, i teraz wiem że mój aktualny sprzęt nie wystarcza. Oba amortyzatory strasznie skrzypią, a dodatkowo są ciężkie i mało wydajne. Z góry dziękuję !!! link do zrzutki : https://zrzutka.pl/snxj97

• sliwa_
      Przez sliwa_
      Witam na dniach będe robił serwis mojego dampera i jaki olej do niego wybrac bo kompletnie jestem zielony w tym? 
      Z góry dzięki
    • Marjolka
      Przez Marjolka
      Witam
      Zakupiłam niedawno rower z amortyzatorem marzocchi bomber 44rlo 100 z 2012
      Mam problem gdyż jest strasznie tępy niedługo będę przeprowadzała pełen serwis amortyzatora z wymianom wszystkich uszczelek lecz nieoge ich znaleźć do tego modelu
      Potrzebowała bym jeszcze mililitrówki ile mam wlać oleju i oleju do amortyzatora i gdzie ile mililitrów
      Z góry dziękuję 
      Pozdrawiam Marjolka
    • majkel35
      Przez majkel35
      Witam serdecznie,
      Sytuacja dość nietypowa i potrzebuje Waszej pomocy. Tydzień temu znajomy podrzucił mi całe pudełko z częściami od amortyzatora Rock Shox Dart2, który nie był używany minimum 9 lat. Zabrał się za jego serwis, niestety słomiany zapał sprawił że mu się odechciało. Dysponuje w domu olejami Rock Shox PitStop 5WT i 15WT i postanowiłem poskładać wszystko do kupy - poradników w internecie jest multum, więc nie powinno być to problemem. Jednak pojawił się problem, bo nie wiem ile potrzeba oleju - większość plików ze strony SRAM przestało działać, a informacje na różnych stronach są bardzo rozbieżne i wszystko zależy od skoku amortyzatora.
      Czytałem że wychodziły w trzech wersjach 80,100 i 120mm - dobrze doczytałem? Zmierzyłem długość goleni do miejsca przetarcia i wychodzi około 112mm, czy to oznacza że jest to wersja 120mm ? Znalazłem coś takiego https://biketechtools.com/forks/oil-volumes/rockshox/oil-chart/148 z czego wychodzi że 120mm wymaga 109ml 5WT i 10ml 15WT, jednak rok 2011 się nie zgadza, bo amortyzator ma minimum 8-9lat ... jestem w kropce.

Z góry dzięki za pomoc