Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Oczywiście, że mogli zmieniać podczas jazdy, ale to chyba nie jest temat o przerzutkach, co Koledzy?

Blog-Derailleur-photos-002-300x229.jpg

Wracając do tematu - unboxing i mały test branżowy Konia Wio :D - tutaj: http://fat-bike.com/2013/10/kona-wo-out-of-the-box-ready-for-testing/

A żeby było jeszcze bardziej nudno, to taki Fat Low-Rider Cargo. ;)

1385621_10202153282694292_44202853_n.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makrokeszowy fatbajk :) Bylo kilka(nascie?) stron wczesniej, sprzedawany w stanikach w sieci Walmart...a wiec jak na swieta w realu czy innym tesco bedzie do nabycia fatbajk - byliscie ostrzezeni ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

A nawet były zakusy, żeby rzeczone Walmartowce ściągać do Europy zza Wielkiej Kałuży. :D

Mnie trochę szkoda byłoby tego roweru na śniegowo-błotną solankę, no ale niech im będzie, że Winter Bicycles ;)

http://www.cycleexif.com/winter-bicycles-pei-tourer
http://www.winterbicycles.com/projects/pei/

winter-bicycles-rando-3.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Moda na szerokie kapcie chyba osiąga punkt krytyczny... : http://www.youtube.com/watch?v=kD6tZhHoRnc  :sick: http://www.youtube.com/watch?v=LmYVjvmHaDU  :sick:

Żartujesz? Za taką kasę, w lidlu pod blokiem?

Sprzedaję zabawki Córki i idę po Mangustę :D

Dla samych kół warto by było kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszych czternastu godzinach spędzonych w robo z okazji wygórowanych ambicji złodziejów którzy przez okno połaciowe chcieli wynieść między innymi fulla 29er w Lardżu  :woot: powstał projekcik który mam nadzieję dzisiaj będzie objeżdżony  :thumbsup:

 

Jak to śpiewali jedni tacy: "What's that coming over the hill? Is it the MONSTER?" 

 

Miała być fota ale "Nie możesz użyć grafiki o takim rozszerzeniu na tym forum." Ciekawe, zawsze stamtąd wklejam foty...

 

Pierwsza uwaga: czemu brytole nie wymyślili sobie Vałek na ichnią lewą(klamkowo: prawą) stronę? O wiele lepiej by się kabel układał! Ja co prawda ciągnąłem linkę przedniego hempla do prawej klamki już ponad dekadę temu, ale nie pamiętam kiedy ostatnio miałem rower bez tarcz...dlategoż się spieniłem ;) Czyżby dziura w niszowym markecie?

 

cdn...

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się chyba Twój Szanowny Informator jakiś skromny zrobił, według mnie to własnie On wiedzie prym w szaleństwach bajkowych ;)

 

Rama Marin Hamilton 20.5"(nieco krótka, 22.5" byłaby idealna) ale nie będę narzekać bo skapła za darmo jak się p. klient obraził na koszty naprawy - nie chciał nam za inspekcję zapłacić więc pożegnał się ze swym rupciem. Koła z Ludwika Ogórka wrzuciłem(piasty Sturmey Archer 3spd i SP Dynamo, obręcze Halo White Line), manetki Cane Creek'a wyhaczyłem na ibejcu "stamtąd gdzie słońce najwcześniej wschodzi" za mniej niż połowę ceny bo stare Tektro nie pacają z Vałkami...i mniej więcej będzie to-to podobne do Ogórka jak Monsterem był:

 

Fota by TU była, ale nie dzisiaj bo Forum się chyba obraziło na źródło mych zdjęć...

 

 

...bo teraz się Ogórek zrobił Korniszonkiem - żadnych zbędnych gratów nie ma i w singlu znów hula:

 

Foto...

 

...dobra, starczy stukania w klawkę, idę podłubać ;) Mam nadzieję późniejem jakimś dorzucić fotę jak to-to wygląda! 

 

 

POZDRo-:ver

 



No i jeździ! Lecim na małą rundkę popracowniczą - CX i dwa MX'y :D Chciałbym fotki machnąć z "mini zlotu" ale może być za ciemno  :icon_confused:  Obaczymy...a tutaj kilka fot "Brzydala"(pracuję na ksywką, ta jest robocza;).

 

2013-10-11+16.32.57.jpg

 

2013-10-11+16.33.12.jpg

 

2013-10-11+16.33.22.jpg

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dali rady ich dźwignąć :) siedem lat w byznesie a dwa razy w dwa tygodnie nas op.ierniczyli, najlepsze że ćwierćłepki jakieś no bo jak #^%&@ rower(y) dachem wynosić chcieli???  :wallbash: Szkód narobili tylko, rowery porysowane...za pierwszym razem złapali typka jak skacząc spadając z dachu kosteczkę zwichnął(a to jakieś sześć metrów na gruzowisko porośnięte lichymi krzaczkami), potem hopla przez płot wprost pod kabarynę :D drugi się czaił gdzieś na dachu i po kwadracie spierniczył do jakiegoś magazynu na innym rogu i stamąd go zwinęli...jeden już siedzi, ale że tu Ela pobłażliwa dla zbójów to za trzy mieszki wyskakuje a drugi czeka na wyrok czy kie licho i pewnie tenże właśnie chciał jednak dać radę, ćwok jeden, modus operandi takie samo - cegła przez połaciowe(haha na szczęscie więcej już nie ma do stłuczenia;), na dół po zabawki i heja z powrotem na górę...na  pocieszenie: nawet nic innego nie tknęli co dobitnie świadczy o ich wyjątkowym profesjonaliźmie... 

  :ninja:   :stupid:

 

...tym razem amator któryś, a może i obaj, pokrwawili się nieco przy wejściu/wyjściu  :devil:   albo sie pokłocili z nerwów że ni dy rydy i bach po papach :D Szaman z CSI zbadał tropy i na wyjściu jakoś dziwnie pewny był że ich trafią po śladach...Stella Artois piwo zostawili całą puszkę pełną haha i według mnie wszystko się zgadza: ich przeogromne zamiłowanie do skoków, spadów, wysokości generalnie świadczy że juchę dałnhilową mają a wzorem ich Steve Peat czcigodny być musi znany z popijania szczególnie tegoż bronka...

 

 

 

Dobra, dosyć plotkowania bo to poważny portal przeca, o rowerach miało być...po pracy śmignęliśmy się po kolei poodwozić naokoło miasta, około czterech dyszek nakręliśmy nocnego rajda szutrami i nieco asfaltem ale pomimo ogólnej wesołości zauważyłem przykrą sprawę - przód myszkuje okrutnie, na zjazdach jakoś telepie i chwyt klamek CC wstępnie mi nie przypadł do gustu. Trzymają dłoń całkiem nieźle dzięki wypukłym logo ale są węższe od Tektro RL-340 które mi komforciacko leżały. Wiadomo że kręcił kierką/klamkami będę jeszcze więc ich bynajmniej nie skreślam! Pokombinuję z mostkami żeby dziób uspokoić ale sądzę że 22.5", mimo iż z graniczącym ze spoceniem dla mnie przekroku, byłby właściwszy na długość...

 

Zahulime, uvidime, pojeździmy, zobaczymy...czego i Wam życze  :thumbsup:

 

 

POZDRo-:ver



Kinesis Crosslight, tfu, Salsa Fargo w trybie "przed", niestety zdjęcia dokumentującego stan "po" ni ma  :whistling:

Edytowane przez kazafaza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do Marina - kurcze taki zgrabny wyszedł, że aż nie pasuje tu do tego działu :)

 

 

 

Dzieki Ci bardzo(Adamos również  :thumbsup: ) za słowa otuchy, a może oślepłem i "między wierszami" tkwi szydera pełną gębą? :D

Już kombinowałem w przypływie słabości powrót do Monstera Ogórka, ale raczej dam sobie jeszcze trochę czasu na rozkwit uczucia...jakiekolwiek by nie było ;) 

 

 

POZDRo-:ver odechciewa mi się ciągle pisać POZDRo-:ver  :icon_confused:  

 

p.s.: Super malowanie na tym grubasie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już robią dziury w tych obręczach to by przynajmniej siatkę jakąś tam dali, albo nawet kawałek szmaty węglowej jako opaskę. Na tym ostatnim zdjęciu, to dętka dosłownie wypływa środkiem, i jak tu takim czymś przez las przejechać?

 

Sent from my ASUS Transformer Pad TF700T using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja życzyłbym wszystkim tutaj (i sobie też) ramy z takim szpetnym napisem :)

 

Otóż to. Niejedna mała amerykańska manufaktura rowerowa wpadła w tarapaty, kiedy lat temu kilka wzrosły ceny transportu morskiego z Tajwanu.

Okazało się, że nie da się tak po prostu przenieść produkcji do US, bo mało jest producentów wysokiej jakości ram alu, karbon. i stalowych.

Mój "kanadyjczyk" też urodził się w Tajwanie, ale "żółte" pochodzenie nie szkodzi naszej relacji :wub: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...