Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

By Nam wszystko pasowało,
By kłopotów było mało.
By Nam noga podawała,
Po wyrypach żopa odpadała.
By jeździło znakomicie,
By wesołe było życie.
XTR-ów na dodatek,
By smaczniejszy był opłatek. 

Wesołych Świąt oraz wszystkiego co najlepsze i spełnienia marzeń w 2014 roku Koledzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

No to poświątecznie i niestety z falstartem - o czym później :verymad:

 

27122013461.jpg

 

Hiszpański wynalazek od brodatych parówczaków jest tu.

 

27122013462.jpg

 

27122013468.jpg

 

Całość w apdejtowanym alboomie Myszerej CX

 

Falstatry w sumie 2.

 

1. Jak ten debil przyjąłem iż kiera 31.8 będzie miała mocowanie klamek przymostkowych 31.8. Bulba!!! Zamiast sprawdzić i pomiareczkować na pełę kupiłem klamki, które oczywiście są za wielkie :verymad:  Co ciekawe oryginalne klamki śmigające z Midge też są zbyt obfite, potrzebuję obejm 24.0 lub przejściówek - na zdjęciach tymczasowe podkładki ze starej owijki :down:

 

2. Jakoże u mnie od dwóch dni pogoda naprawdę sieriozno żeńska nie udam się na testy w teren gdyż bym mnie zdmuchnęło przed dostaniem się w jakieś osłonięte od wiatru miejsca :yucky:  Także testy terenowe raczej w nowym roku, jakoże jutro i pojutrze jestem wyjechany a potem w pracy...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Hiszpański wynalazek od brodatych parówczaków jest tu.


Gejowska kierownica? :P:D  Skolka wyszło z przesyłką?

 

Klamki na dropach, tak "na oko" wyglądają znacznie lepiej niż na Myszy Wąsatej (mam na myśli, że tak mocno nie odstają).

Tymczasem, wspomniany już tutaj (o ile dobrze pamiętam :) ) KHS 3000 4 Season Fat-bike trafił do sprzedaży.

Za 1800 Waszyngtonów, otrzymujemy całkiem nieźle doposażonego grubola: http://fat-bike.com/2013/12/first-look-khs-3000-4-season-fat-bike/

khs-fat-bike-085.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Co tam kawałek pola na przełaj zrobić?

Biegun południowy zimą przejechać - to jest coś!

Maria Leijerstram trochę zawstydziła dwóch Panów (Daniel Burton i Juan Menendez Granados), którzy natychmiast ruszyli, tym razem już pełnoprawnymi fatbajkami jej śladem. :D

http://road.cc/content/news/104976-britains-maria-leijerstram-becomes-first-person-cycle-south-pole

 

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup grubajka jako jednego-słusznego-do-wszystkiego został podkręcony kompletem kółek ze stajni On-One...a dzisiejsze 15% upustu kusi jeszcze bardziej! Aczkolwiek ja widziałbym raczej na froncie "zwykłą" piastę tylną...

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Miejski (?) półtłuścioch :huh: , czyli tytanowy City Stealth od wspomnianego już JonesBikes.

1185506_571581539577335_14347921_n.jpg
1553355_571581556244000_316735821_o.jpg1531852_571582076243948_1550136027_n.jpg

 


 


I jeszcze takie nietypowe rozwiązanie od Zealous Bike Co. w projektowaniu rury podsiodłowej, pozwalające maksymalnie skrócić ogon. Ciekawe tylko, jak ze sztywnością węzła suportu i całej konstrukcji. :whistling:

MBK299.lb_first_js.super_5.jpg
MBK299.lb_first_js.super_7.jpg
MBK299.lb_first_js.super_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ivanie Mój Drogi Druchu jednym błotem kąpany
chyba za stary jestem na taaakie sensacyje, zima -dobry okres na przeszeregowanie, minimalizację, kapitalizacje zysków
A kto by przypadkiem chciał jedną z najlżejszych stalówek pod 650b i 29" zapraszam na prywatny

Ale co by nie uciekać od wątków rowerowych: Socjologu - to przypadkiem JuliaRacingDesign? Tak jakoś podsiodłowa mnie się skojarzyła.
Przy okazji uzyskanych ogonów  - Kona Honzo wykorzystując dwa "standardowe" środki wyrazy - czyli frezowany mostek dolnych piór i podgięcie podsiodłowej...
honzoblog-1.jpg
uzyskała... 415mm w dodatku dla grubszej parówki od jakiegoś tam roro2,1"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No ładnie, ładnie Prezesie...

 

Dziś miałem pierwszą przejażdżkę na pedzio-kozie. Tylko krótki sprincik do pracki i z powrotem.

 

Przyznam że ciagle oswajam się z jej straszliwą chudością - a wydawać by się mogło że 2mm grubości to furda i picnawodefotomontaż. Skrócenie i podwyższenie mostka także wprawowadziło interesujacy zamet pozycyjny. Mam przeczucie iż tej długości most plus takawłaśnie kiera do Szczurzyny to moze być Żloty Strzał.

 

Znalazłem jeszcze kiedys taki wynalazek. Aż 48cm, dziwne nieco gięcia i ... strasznie mnie swędzi aby zakupić i popróbować...

 

Jak będę miał tylko wolna flotę to nie wykluczam...

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Velo-Orange-Grand-Cru-Rando-Handlebar-Randonneur-Bars-/190507928693?pt=UK_sportsleisure_cycling_bikeparts_SR&var=&hash=item2c5b284c75

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...