Skocz do zawartości

[Zlot] V Oficjalny Zlot FR.org


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie więcej osób. Ja jadę z kumplem ale nie ma nas na liście zlotowej.
Co planujecie 03.07? Jakaś trasa jest zaplanowana? i o której się zjawiacie na zlocie? Bo zastanawiam się czy wyjechać wcześniej i być przed 10 na miejscu czy wstąpić do decathlona po drodze ale wtedy dopiero ok 11 bym dotarł na miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co planujecie 03.07? Jakaś trasa jest zaplanowana? i o której się zjawiacie na zlocie? Bo zastanawiam się czy wyjechać wcześniej i być przed 10 na miejscu czy wstąpić do decathlona po drodze ale wtedy dopiero ok 11 bym dotarł na miejsce.

 

Nasza trójka (Lukaszs i Venom) pojawi się 10-11, także prawdopodobnie koło 12 wyjdziemy pojeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że jadę pierwszy raz na tego typu Zlot to mam kilka pytań i wątpliwości, dlatego postaram się w kilku punktach przedstawić o co chodzi:) Jeżeli zapytam o rzeczy oczywiste, bądź śmieszne, walcie śmiało.

1. Chodzi o miejsce w ośrodku poczas zlotu.
Sprawa wygląda tak, że ja juz zapłaciłem zaliczkę za zlot, ale Moja dziewczyna chciałaby pojechać razem z dwójką znajomych. Ale im zależy żeby być w tym samym ośrodku, co nasza ekipa ze zlotu. Dzwoniliśmy do ośrodka i powiedzieli, że są tylko 2 wolne miejsca (dla ludzi nie objętych zlotem), ale jeżeli dogadam się z osobą odpowiedzialną za zlot z forum, która zrobiła rezerwację, to wtedy moi znajomi i dziwczyna będą mogli być razem w jednym miejscu i nie widzą żadnego problemu.
Dziewczyna i tak pewnie będzie chodzić po górach ze znajomymi, a ja będę jeździć z Wami.
W takim przypadku za nich musiałbym przesłać zaliczkę za te 3 osoby?
I jest możliwość abyśmy byli (ja, dziewczyna i druga para) w pokoju czteroosobowym?
2. Biorąc pod uwagę, że możemy jeździć po czeskiej stronie to wymieniacie PLN na Korony? Jeśli tak to ile?
3. Jakiś specjalny sprzęt bierzecie ze sobą? Jakieś scyzoryki, termosy na ciepłą herbatę/kawę, cokolwiek co może się przydać podczas jazdy, bo nie wiadomo co może nas spotkać:)
4. Podczas tego festivalu będzie można kupić jakieś akcesoria rowerowe, ciuchy czy cokolwiek? Pytam bo nigdy nie byłem na takim evencie i nie wiem czego mogę się spodziewać.
5. Jeżeli jadę autem jak pewnie wielu z Was to możemy spokojnie parkować na terenie ośrodka?
6. Ostatnie pytanie. czy będzie ktoś z jakimkolwiek aparatem, albo jakimiś kamerkami typu GoPro i mógłby uwiecznić nas jeżdzących? Zawsze to jakaś pamiątka:)

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Biorąc pod uwagę, że możemy jeździć po czeskiej stronie to wymieniacie PLN na Korony? Jeśli tak to ile?

 

Ceny tam są takie jak u nas, a w samym Singltrek Centrum jest jeszcze drożej, także wymieniasz wg własnego uznania. Jak masz zamiar coś tam kupować to lepiej wziąć korony, bo często można płacić w PLN, ale wychodzi niekorzystnie dla nas, bo dają swój kurs i np. nie mają wydać czy coś i tracimy. 

 

1 korona = 0,17zł polskich

 

3. Jakiś specjalny sprzęt bierzecie ze sobą? Jakieś scyzoryki, termosy na ciepłą herbatę/kawę, cokolwiek co może się przydać podczas jazdy, bo nie wiadomo co może nas spotkać :)

 

jak zawsze na wycieczkę biorę scyzoryk, multitool, dętke, pompke, jakis mini-zestaw naprawczy i tyle :P

 

 

4. Podczas tego festivalu będzie można kupić jakieś akcesoria rowerowe, ciuchy czy cokolwiek? Pytam bo nigdy nie byłem na takim evencie i nie wiem czego mogę się spodziewać.

 

Festiwal to chyba trochę za dużo powiedziane, taka lokalna impreza, ale na pewno będzie można kupić takie rzeczy, bo one są dostępne nawet normalnie zawsze w każdy dzień tygodnia w Singltrek Centrum. 

 

Tutaj masz ich całą ofertę -> http://www.trailshop.cz/ tylko nie wiem czy się opłaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tymi koronami to ile mniej więcej bierzecie? Jeżeli w ogóle bierzecie? :)
Jeżeli już miałbym coś kupić to na spokojnie. Przecież nie jadę tam na shopping. Nie ukrywam, że jakiegoś Primatora przywiózłbym oraz zjazdł takiego pysznego naleśnika:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Troche koron watto mieć choćby na takie drobiazgi jak parkingi, picie, wc itp. osobiście biorę 300 koron i chyba nie ma sensu więcej, od grubych płatności jak to ktoś napisał są karty.

Jakby co z całą ekipą (4osoby) planuje desantować się w Świeradowie w piątek ok 10:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nic nie jest postanowione hehe :) to takie luźne wyjazdy i każdy pojedzie gdzie będzie chciał. Byle pogoda dobra była, to np. do Harrachova możemy skoczyć w piątek co? :)

 

u nas dzisiaj ładnie, teraz coś pokropuje, bo chmury z Czech przyszły, jutro ma być 25-26 stopni i możliwe przelotne opady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...