Skocz do zawartości

[Zlot] V Oficjalny Zlot FR.org


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dzięki. Kręciłem GoPro, bo jako (chyba) jedyna pozwala bez problemu zamocować się na klacie, a z takiej perspektywy chyba najfajniej widać.

 

A propos, jeszcze krótki edit z czerwonego ze Stogu.  Dziwne, wygląda że płasko było, więc czemu pampers mię brzydko pachniał na dole, hę? Mort, czy to twoja sprawka aby, Mort?

 

 

Co do Ibizy, hm, na pewno chodzi o VI Zlot a nie o VI Zgon?

2:59 to zakręt na którym Venom pojechał prosto........

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no zlot był ekstra i chyba wszyscy się z tym zgodzą  :thumbsup:  Każdy jeździł gdzie chciał, single były wiadomo najlepsze, ale wycieczka do Harrachova też się udała 

 

Ja to mógłbym całe wakacje tam siedzieć i jeździć ;) Za rok będę na pewno o ile mnie nie zbanujecie  :thanks: 

 

Kilka fotek:

 

zdjecie,600,400310,20130707,hejnicki-hre

 

zdjecie,600,400309,20130707,obri-sud.jpg

 

zdjecie,600,400307,20130707,wodospad-mum

 

wiadomo kto już na kolejnym szczycie, gdy reszta ledwo kończy podjazd  :teehee:

 

zdjecie,600,400305,20130707,mewek.jpg

 

zdjecie,600,400320,20130708,kopalnia-sta

 

Niedługo na Picassie będzie wiecej w lepszej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beskidy też ekstra  :thumbsup:

 

Jak ktoś chce, to tutaj wrzuciłem zdjęcia ze Smreka, singla i wycieczki do Harrachova -> https://plus.google.com/photos/116400602903806421408/albums/5897989085892891009



W ogóle to jak już ktoś wrzuci jakieś takie większe grupowe zdjęcia, to fajnie byłoby powrzucać też nicki ludzi, bo na razie to szukam Was tylko po rowerach  :teehee:

 

I Piotrek wisisz mi 16zł  :icon_mrgreen: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wszystkie fotki, filmiki wrzucajcie tu: http://www.forumrowerowe.org/topic/141440-zdjęcia-i-filmikiv-zlot-frorg/

 

Swoją drogą niezłą kumulację miałem spiesząc się na pociąg... pierwsza guma w tym roku zaliczona, do tego jeszcze gdzieś tam przy Szklarskiej był rajd samochodowy i pozamykane drogi (na szczęście policja wyrozumiała...) a do tego Krzysio Hołowczyc kiepsko mnie poprowadził (miał ominąć Szklarską...) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja podziękuję Wszystkim za wspólną jazdę, świetną atmosferę i wyrozumiałość w trasie na brak kondycji w stosunku do innych:)
Trasy super i już teraz wiem, że jak będę miał możliwość w przyszłości to jadę w ciemno.

Hanzo - dzięki za pomoc w regulacji hamulca (bez tego moja zabawa z jazdy zakończyłaby się już po pierwszym dniu pobytu)
Tomash - mam nadzieję, że koło masz już zrobione w aucie, bo ten śrubokręt to do dziś mnie zadziwia :)


No i wielkie dzięki dla Piotrka, Arka, Jacka i... (czwartej osoby nie pamiętam z imienia) za świetną wycieczkę w sobotę do Harrahova!

Świetny Zlot i mam nadzieję być na następnym! yo!

PS. na dniach dodam zdjęcia od siebie
PS. Mewek - mam Twoją rozpałkę do grilla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłe gadziny mistrzem prostej nie jestem tylko niepotrzebnie zablokowałem tylne koło i wyrzuciło mnie na pobocze :sick: :sick:  są którzy to widzieli :thumbsup:

fotki są w galerii,naleśniczki były wspaniałe szkoda tylko że taki kawał trzeba było się wspinać po nie :sick: :sick:

http://www.forumrowerowe.org/gallery/album/2670-v-zlot-forumowy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Mewek - mam Twoją rozpałkę do grilla :)

Niech Ci służy :P Ja i tak nie grilluję bo mięsa nie jadam ;)

 

 

naleśniczki były wspaniałe szkoda tylko że taki kawał trzeba było się wspinać po nie

Venom, a Ty czasem gondolą nie wjechałeś? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci służy :P Ja i tak nie grilluję bo mięsa nie jadam ;)

Odeślę Twoją rozpałkę tylko podaj adres póki jestem w Polsce;)

 

Reszta cała?

 

Mam nadzieję, że nie ma ofiar:)

 

A filmiki id Sola, świetna sprawa! Moja rodzinka w końcu zrozumiała o co chodzi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dzięki wszystkim za miło spędzony czas, nigdy tak bardzo nie cieszyłem się jazdą i tak dobrze się nie bawiłem  - ba nawet nie sądziłem że można ;)

Tak w ogóle przyznać się kto nadmuchał tą gumę co latała po korytarzu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...