Skocz do zawartości

[Zlot] V Oficjalny Zlot FR.org


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

Yo misie,

 

Mam nadzieję, że JESZCZE nie śpicie.

 

A jeżeli śpicie, to nie zasypiajcie na ławkach przy grillu, bo nie ma gwarancji, że się obudzicie w tym samym miejscu ;)

 

Ponieważ my już zakończyliśmy zlot, to pierwsi podziękujemy:

 

- orgowi - za ogarnięcie tematu;

 

- towarzystwu - za fajne towarzystwo;

 

- Mortowi - za wszystko, w tym stopy i brokuły.

 

Było super, szkoda było ruszać, ale obowiązki wzywają. O tym, że cza powtórzyć gadać nie będę, bo to oczywista oczywistość.

 

Więc do następnego.

 

I przypominajka na zachętę:

 

http://www.youtube.com/watch?v=OeyNtL-_DvI&feature=youtu.be

 

P.S. Jak tam czerwony ze Stogu? Bez ofiar? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać, ale zostałem sam (zanim mi to koło zrobili to już pojechali :/) i jak zobaczyłem jak ten czerwony wygląda to odpuściłem - faktycznie wąska ścieżka po kamieniach z płynącym strumieniem. Samotnie zbyt ryzykowne. Miałem z resztą sprzeczne informacje - ktoś mi mówił o czarnym, wy o czerwonym i zwątpiłem.

Ale trochę delikatnej rąbanki zaliczyłem ze Smreka i na starej drodze izerskiej. Przyłapałem też koło ludzi z bikeadventure i parę km wpadło w dobrym tempie. ;)

 

Dzięki wielkie za towarzystwo! Szczególne podziękowanie venomowi za poratowanie kaskiem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy

wracamy już na płaskie mazowsze:-(

dzięki wszystkim za fajną jazdę i atmosferę przy ogniskach - szkoda że nie udało się przepaść kraty

ale może następnym razem;-)

wielkie YO dla Morta za przewodnictwo i wielkie zaangażowanie

Czekam niecierpliwie na następny zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sol jaką kamerką kręciłeś te filmiki? Są emocjonujące i trzymają w napięciu ! W pewnym sensie byłem w Izerach !

Pozdrawiam Jurek

 

 

Dzięki. Kręciłem GoPro, bo jako (chyba) jedyna pozwala bez problemu zamocować się na klacie, a z takiej perspektywy chyba najfajniej widać.

 

A propos, jeszcze krótki edit z czerwonego ze Stogu.  Dziwne, wygląda że płasko było, więc czemu pampers mię brzydko pachniał na dole, hę? Mort, czy to twoja sprawka aby, Mort?

 

 

Co do Ibizy, hm, na pewno chodzi o VI Zlot a nie o VI Zgon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ma ktoś fotkę tego jęzora ognia ?

Mam i wygląda to pięknie,rzec można "epicko",tłusty dziad zwany panem mężem przypominający wyrośniętego chłopca z Hitlerjugend pięknie by skwierczał na górnym ruszcie :laugh: :laugh:

Fotki spakuję i podam link :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Jak tam czerwony ze Stogu? Bez ofiar? ;)

 

Po Waszych namowach nie mogłam sobie tego odcinka odpuścić :D

Trasa super, daje mnóstwo satysfakcji, chociaż łatwo nie było - skończyło się na dwóch glebach i łącznie ok 50m sprowadzania :P Całe szczęście tylko się trochę poobijałam ;)

 

 

Dzięki, chłopaki, za świetny zlot i, mam nadzieję, do zobaczenia w przyszłym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...