Skocz do zawartości

[SS MTB] Jednobiegawcze MTB


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Mam  taki sam 118mm  zrobiony w Indonezji, ale lekko wygrzany palnikiem, jestem pod wrażeniem uszczelnienia, wydłubywałem przed grzaniem ale i tak kulki są w wiankach z jakiegoś tworzywa pod gumową uszczelką i zawleczkami.  Gienia czeka na trawienie mimo że mam opony, nie dam rady jej zabrać… 😵💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie ośrodka jest informacja że domki nie mają aneksu kuchennego, także w sprzęt trzeba się chyba zaopatrzyć. W sumie to ustrojstwo do ugotowania porannej kawy i herbaty wystarczy, bo myślę że stołować będziemy się na trasie. Ja co mam to wezmę. 

Edytowane przez MikeSkywalker
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś z obecnych dysponował mostkiem wpuszczanym 22.2, jak najwyższym i tak 100-120mm długości to jakoś bym się odwdzięczył. 

Spróbuję jutro gdzieś po drodze kupić ale póki co złożony naprędce rower mogę przywieźć jako eksponat - bo po jeździe próbnej plecy tak bolą że chyba inny rower spakuje w zapasie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zabrakło jeszcze kilku godzin trawienia, sztyca zbulgotała się do cienkości prawie puszki ale śrubokręt jeszcze za nieśmiało ją odgina,  ( w ramie tkwi  ok 20 cm sztycy)

o 6 dolałem następne porcje wodorotlenku,   inny rower stoi zapakowany z torbami i plan na 150 km dziś powoli się oddala, bo muszę najpierw ogarnąć trawienia... No to może dojadę jednak na ropę, a nie na kanapkach.   Jak tak to jednak będzie  3 cale zamiast retro grawel.

Karolu kup nastawny mostek kątowy w pierwszym realnym sklepie prawdziwym a będziesz kontent, no chyba że Koledzy coś mają.   Albo redukcję na moskito Ahed, tylko trzeba mieć  do tego wiagra mostek pod ręką  dopasowany długością i kątem natarcia ( drogie klocki układanki)...  także ten tego kolego to nie lego... inna opcja to kierownicą podobną do takiej  z czopera  albo składaka podnieść chwyt... Czasami cenami nie są to opcje szwajcarskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odetkana przelana wodą i wd 40 odcieka, nikomu nie życzę tej procedury, 26 godzin ponad przekleństwo i zachlapanie, ale … działa. Szkoda że słońce zachodzi bo plan był że rama w słońcu się wysuszy… cały mokry zbieram się pod prysznic i nad zalew

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...