Skocz do zawartości

[SS MTB] Jednobiegawcze MTB


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Oj toć mi przecież nie o kilometry przewyższeń chodzi, ino coby trasa była o jakieś zmarszczki terenowe urozmaicona. Każdy rejon kraju jakieś takie miejsce posiada, nie trzeba zaraz gór szukać!
Mnie się o to rozchodzi, aby przy parciu na SS nie zapomnieć o MTB, jak sama nazwa wątku wskazuje, do kulania się po szutrach są inne okazje ;) 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2021 o 09:21, kazafaza napisał:

Żebyśmy mieli szanse Cię dogonić Wodzu :devil:

Daj Pan spokój, teraz jestem back of the pack racing ;)

14 godzin temu, akkwlsk napisał:

Nieee, płaskie tereny są nudne! nawet na singlu! psucie zawodników na singlowych spędach też już nam weszło w zwyczaj, mamy to przećwiczone! :D 

TAK

14 godzin temu, rambolbambol napisał:

Jeśli podczas grupowego jechania na singlach, żaden zawodnik nie zwymiotuje ze zmęczenia, to spęd singlowy uznaje się za słaby i niekoszerny.

TEŻ, ale tu chyba akkwlsk o połamane barki chyba bardziej chodziło ;)

10 godzin temu, akkwlsk napisał:

Mnie się o to rozchodzi, aby przy parciu na SS nie zapomnieć o MTB, jak sama nazwa wątku wskazuje, do kulania się po szutrach są inne okazje ;) 

O TO, TO. Kwasik w stawy, okład żelowy i party like it's '99 ;) 

 

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protekcjonalny i monotonny ton głosu z jankeskim akcentem...ale mu to zapominam bo smaga na singlu. 

A teraz nam oświeconym należy iść wieścić tę dobrą nowinę w dolinach ciemnych, ku nawróceniu zagubionych pomiędzy zębatkami przerzutek dusz... :thumbsup:

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden wyjazd do Szkocji spalił moje wyobrażenie mtb bez przerzutek, gdzie zaczynają się góry tam kończy się trans tendencja transcendencji.  Polskie lasy krzaki ok,  ale to jest krzakTB,   Choć z oponami MTB. Raz jeden widziałem w Sowich Górach i łza się w oku kręci, dziewczynę na singlu, do dziś tego nie ogarniam jak to było możliwe. 

Edytowane przez itr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach chyba trzeba przekonwerować skrót na Samotna Zębatka czyli SZ , bo nas w cyrku centralnym od złowrogich organizacji na 666 godzilli mogą zaaresztować, w trybie około (nad) piszczelowym , czyli czacha dymi.

Chyba nie chcę OTB :)  

w zasadzie kwintesencja tematu:

„Single z grubą oponką”

sponsoring : Tunder, Apatia, Durex Ace, klub kwadransowych nie lekkich z Bydgoszczy, Nfz, uzdrowiska państwowe, europejskie konsorcjum walki z cukrzycą, Fabryka Wind Towarowych Lift Plus, Bar Błękitna Ostryga ( sekcja dla ostrokołowców) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Ivanem dumaliśmy swego czasu obawiając się, podobnie jak ITR, że nas lewaki zjedzą a łyse kibole wyklęte się zlecą jak na 20. Kwietnia do Braunau am Inn

Zatem PLuSS nam się wykluł we wspólnej mózgoburzy.  Będziem poddawać ten szczegół jeszcze we wspólne dumanie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Prawie znalazłem się na tym samym oddziale zakaźnym, choć akurat "Design requires Profile BMX cranks for main pivot system" mnie lekko stopuje aczkolwiek nie tak bardzo jak pustawa sakwa. 😬   Jest to jednak baardzo bliskie mojemu idealnemu fulowi - ledwo skoku z tyłu, możliwość singlowania i geo na życzenie...  Piękny.

Zbyt pięknie, muszę tutaj jakiegoś rum.buraka podłożyć - oto ostatni nabytek, prawie zabytek zwany triumfalnie Triumph.  I podwójna górurka druga do kolekcji ;) 

LI87PmDczlAYdP20sHtvKyrVL4xb3E-Br1RAXN8B

K2nr5wZMamylKWyCjUnBxrJvs__D8jnbgHYcuLLj

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym nie miał pomysłu na kolejny rower, i miałby być kompletnie odjechany to tak, singiel z zawieszeniem to jest to :D 

Właśnie sobie uświadomiłem że sporo tych jednobiegowych wariacji na temat różnych rowerów już mi się przewinęło pod siodełkiem - ale żaden z rowerów nie miał jakiegokolwiek amora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

IMG_20220508_082913287_HDR.jpg

Servuss, kawa na ławę - pomocna w niedzielny poranek ;) 

Co szanowne grono powie na mityng lipcowy w niewymagającym terenie?  @MikeSkywalker, @3143k4r2 i mła poczęliśmy kombinować spęd singlów na rozgrzewkę przed poważną Imprezą z fajerwerkami, przytupem, czirliderkami, sponsorami i telewizyją w A.D. 2023, jeśli atomy wcześniej nie rozszczepią wniwecz...

Miejsce: Zalew Sulejowski i okolice.  Jesteśmy w trakcie rozmów z lokalnymi hotelami spa, apartamentami i penthałsami zatem dokładne miejsce logowania do śpiwora zostanie niebawem podane.  Jest jednak jedna ważna kwestia determinująca poprzednika: termin.  Wstępnie w rozmowach zakulisowych wybraliśmy drugi, trzeci lub czwarty łikend lipcowy.  Dajcie znać kiedy możecie sobie pozwolić na wagary od zajęć dnia codziennego i udać się w miejsce gdzie będzie, ekhm, więcej pedałów niż biegów. 

Wystyka liczba 2, 3 lub 4 w komencie.  Wszelkie klątwy i bluzgi cedzone przez sito poprawności forumowej na czym świat stoi również dozwolone.  

Oby do zobaczyska w jak najliczniejszym (wino)gronie!

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Piłę taniej bo wolniej aż do Torunia, i  bez dziwnej aplikacji w telefonie na bramki na trasie A2. 
 

Rozumiem, że autem też singlowo cała trasa na 3 biegu 😜

Epickie może być jechanie na zlot albo ze zlot, przez tydzień z Drawna np. con tobołkiem del spanio! Rowerspakowo.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sobek82: no przecież, że jak nie jak tak!  Po @itra czabyoby smagać przez 100licę, teoreticky czemu nie?  Jak ogarnę jakąś przyszczepkę niebawem to możemy cisnąć Sharańczą większą ekipą z bajkami na rufie 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...